Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

Nschmetterling - Profil | Čt 18.12.2025 17:53:00

sasan111 >> krajšie brigádnice? 😉👍

    NBulda 64 - Profil | Čt 18.12.2025 17:17:12

    sasan111 >> flaštičku jsem nechtěl, ale teď už je to fuck 🫣

      Nsasan111 - Profil | Čt 18.12.2025 15:38:06

      Darďas >> Od listopadu sem změnil firmu, už mě to v té "velkovýrobnopěstírně" přestalo naplňovat.....prostě. mňa musí práca bavit :-))))))

        Nsasan111 - Profil | Čt 18.12.2025 15:35:00

        Bulda 64 >> Tož neznámá čísla neberu a mám klid, bo 99% je spam :-))))
        Flaštičky už nejsou, již několik let su vinař ve výslužbě, nevyrábím, pouze pěstuju-vinohradničím :-)))))
        Ale už vím, kdo je J. Novotný :-)))))

          NBulda 64 - Profil | Čt 18.12.2025 6:39:56

          sasan111 >> telefon nebereš..., máš strach, že bych chtěl nějakou flaštičku ?? .. 😅😅

            NDarďas - Profil | St 17.12.2025 11:24:12

            sasan111 >> Dík za info.👍🏻
            A nedělal jsi u Hrušky?

              Nsasan111 - Profil | Út 16.12.2025 21:36:21

              Darďas >> Dnes již neexistující vinařství :-))))) Nemám tušení, co se pod tímto názvem v láhvi skrývá za skvost :-))))
              Momentálně makám pro vinařství, které kůpilo vinice a viniční techniku tohoto vinařství- Vinařství Masarik.
              https://vinomasarik.cz/

                NDarďas - Profil | Út 16.12.2025 19:17:27

                sasan111 >> Zdar.Co to je?🤔

                  NKruan - Profil | Po 15.12.2025 13:05:49

                  Moravák >> krasna prace :)

                    NMoravák - Profil | Po 15.12.2025 12:47:27

                    Vlašák mám radši na cukru, aby tam byla protiváha jeho kyselince, víno má potom hezčí a plnější tělo. Jak s ženskýma, všichni touží po vychrtlině a nakonec hladí stehno boubelky. Ve sklípku je zrovna období stáčení, koštování, uzeného, nikam jsem letos nespěchal, kvasilo to pomalu, takže teprve druhé kolo z jemných kalů. Ať se daří.

                      Nmedvěd - Profil | Ne 7.12.2025 17:13:24

                      v pátek jsem byl nakoupit v Sonberku.Odjelo se mnou deset kartonů

                        Nmedvěd - Profil | Ne 7.12.2025 17:11:45

                        Moravák >> Vlašák můžu.Co nejsušší

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.12.2025 14:33:14

                          sasan111 >> 🙉🙉🙉

                            Nsasan111 - Profil | Ne 7.12.2025 9:42:16

                            drvoštěp >> Díky za potlesk...a chystej se na kontrólu , játro je swiňa :-))))))

                              Ndrvoštěp - Profil | So 6.12.2025 23:06:12

                              sasan111 >> 👏👏👏👏👏

                                Nsasan111 - Profil | So 6.12.2025 18:48:55

                                :-)))))))))))))

                                  Nsasan111 - Profil | St 5.11.2025 7:42:22

                                  :-)))))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Út 21.10.2025 19:46:02

                                    Dneskaj sme ukončili letošní vinobraní burgundů modrů, 24°ČNM :-))))))))

                                      NKruan - Profil | So 18.10.2025 16:20:00

                                      sasan111 >> to mi bylo 10 :)

                                        Nsasan111 - Profil | So 18.10.2025 6:40:46

                                        :-)))))))...a také rok kdy sem sa oženíl :-///