Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

NKruan - Profil | Čt 16.10.2025 8:54:45

sasan111 >> sak ja vsude hlasám, ze su z HK , kdyz dondu do sklepka :) aybch pak neslopal nejake patoke pro prazaci

    Nsasan111 - Profil | Čt 16.10.2025 5:56:12

    Kruan >> Jojo, všecí vinaři...jen pro pražáky se jedou "speciály" :-))))))

      NKruan - Profil | St 15.10.2025 18:53:03

      sasan111 >> poctive vino jo ? to nekdo dela ?? :)

        Nsasan111 - Profil | St 15.10.2025 18:19:47

        :-))))))

          NKruan - Profil | Ne 12.10.2025 21:19:10

          Moravák >> krasna prace :) tak at to bubla :)

            NMoravák - Profil | Ne 12.10.2025 21:10:53

            RV na vozíku, ve skleničce burčák z RŠ.

              NKruan - Profil | Ne 12.10.2025 21:03:16

              Moravák >> Nadhera :) Stejne je to krasne hobby, tohle vinarstvi :) Copak to je odrudu ?

                NMoravák - Profil | Ne 12.10.2025 20:55:22

                Hotovo, nakonec jsem skoro vše vylisoval, ještě ráno odkalil a hurá na ryby.

                  Nsasan111 - Profil | So 11.10.2025 20:50:10

                  hevlín >> Krásné hospodářství :-))))) Takto si představuju moje vinaření v důchodě :-))))
                  Jen ten hliníkový cezák hoď do šrotu a pořiď nerez či plast...kyseliny ten hliník silně rozpouští :-((((

                    Nhevlín - Profil | So 11.10.2025 19:33:29

                    Burčák jsem nikdy moc nemusel, tak k televizi něco jiného. Počasí bylo všelijaké, ale něco snad bude...

                      Nschmetterling - Profil | So 11.10.2025 13:36:02

                      sasan111 >> alebo pohár medu🤫

                        Nsasan111 - Profil | So 11.10.2025 11:54:32

                        CHaP >> aspoň půl kila cukru dej🙂🍇

                          NCHaP - Profil | Pá 10.10.2025 9:51:12

                          Kruan >> díky. Bez postřiku. 😉 Chci se letos pokusit o víno. Hrozny jsem vymačkal a nalil do demižonu. Cukernatost stavy je 17,2. Možná jsem je ještě měl chvilku nechat, ale kosáci už začali užírat ve velkým.

                          Na 10l šťávy dám 1g kvasinek. A asi cukr, abych navýšil cukernatost. Doufám, že nejsem úplně mimo. A kdyžtak mi tu někdo poradí. Dekuji

                            NKruan - Profil | Čt 9.10.2025 22:04:17

                            CHaP >>l krasne zdrave hrozny !!

                              NKruan - Profil | Čt 9.10.2025 22:03:24

                              senk >> priste dej vedet...prijedu pomoct ;-)

                                Nrybobuch - Profil | Čt 9.10.2025 21:17:23

                                sasan111 >> No mezi 22-23 má RM nejlepší ovocitost. To by mě stačilo.

                                  NCHaP - Profil | Čt 9.10.2025 20:07:24

                                  Tak jsem taky ostříhal. 9.4 l.

                                    Nsasan111 - Profil | Čt 9.10.2025 20:01:14

                                    rybobuch >> Vše je už zadáno, momentálně má tak 22°ČNM, letos to na ten cukr leze pomalu :-////
                                    A ten prochlazený list už moc neasimiluje.....

                                      Nrybobuch - Profil | Čt 9.10.2025 19:27:29

                                      sasan111 >> No jestli máš RM tak 23 °; a nějakou navíc, tak bych měl zájem o 6-7 beden.

                                        Nsenk - Profil | Čt 9.10.2025 14:35:43

                                        Komu se nelení, tomu se i veltlín zelení.
                                        A letos šmytec, nůžky už nechci ani vidět.