Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

NBulda 64 - Profil | Út 23.12.2025 22:10:52

drvoštěp >>..a já konkrétně Frantovi Mádlovi, spolubojovníkovi v pakárně.. ;))

    Ndrvoštěp - Profil | Út 23.12.2025 21:31:39

    My vám fšem vynařům džekujeme😇👏👍😀

      NPike - Profil | Út 23.12.2025 19:51:20

      Lutra >> u Dufka jsme měli kdysi muškařský mrkosraz😂 docela pěkný sklípek, kvalitu vína nehodnotím, bo tomu nerozumím. Ale trochu machroval😂 A víno se pít dalo.

        NLutra - Profil | Út 23.12.2025 19:40:32

        sasan111 >> Taky se nechci přít, natož si něco porovnávat. Já jen pro zajímavost.
        Jinak chci vám všem dole ve vinném ( někdy říkám banánovém) kraji poděkovat za to, jak pečujete o víno a jiné plody naší krásné země. My tady nahoře se zase snažíme pěstovat aspoň brambory. V naší domácnosti se vína vypije poměrně dost, momentálně je to Zweigel od pana Dufka ze Svatobořic.
        Tak krásné svátky a hlavně zdraví!

          NPike - Profil | Út 23.12.2025 17:56:30

          sasan111 >> tak to on😂

            Nsasan111 - Profil | Út 23.12.2025 17:38:30

            Pike >> Radim bydlel v tu dobu v Uherském Hradišti.Co studoval nevím :-))))

              Nsasan111 - Profil | Út 23.12.2025 17:17:07

              Lutra >> Co má kdo kde dlouhé a delší se nebudu přít :-))))))
              Apropó, za komančů se Svatý Antonínek nehodil, tož to byla Blatnice u Veselí nad Moravou a kousek vedle byly Boršice u Blatnice u Veselí nad Moravou :-))))))))) Dnes již jen Boršice u Blatnice.

                NPike - Profil | Út 23.12.2025 16:26:00

                sasan111 >> když jsem se mrkl na ten odkaz na Vino Masarik, tak bych skoro řekl, že jsem s tím Radimem chodil na střední do třídy. Pokud to není shoda jmen a docela i visáže😂

                  NLutra - Profil | Út 23.12.2025 12:27:19

                  sasan111 >> Máte dlouhé, ale my prej máme ve vedlejší dědině nejdelší: Nová Ves u Nového Města na Moravě. U nás jenom Dlouhé.

                    Nsasan111 - Profil | Út 23.12.2025 9:28:52

                    Kruan >> Fota jsou Elenčiny z FB, já su nefotografický typ :-))))))
                    Všechna fota jsou z juhowýchodní Moravy, Veselí nad Moravou a Blatnice pod Svatým Antonínkem....to tu máme dlůhé názvy dědin, což ?!? :-)))))))))

                      NKruan - Profil | Út 23.12.2025 8:19:23

                      nejak takle :

                        NKruan - Profil | Út 23.12.2025 8:09:33

                        sasan111 >> ty brdo to nevim, ale vsude jsou pekne baby :) to posledni mi prijde jako nekde v jiznich cechach. jo a mala rada pro priste. nikdy nefot lidi tak, ze jsou na fotce uprostred. viz tzv. "zlaty rez" . vzdy dej postavu o kousek vedle a fotogravone misto na druhou stranu. nekdy staci udelat dva kroky stranou..

                          Nsasan111 - Profil | Po 22.12.2025 20:41:22

                          ....ftípek z mých nejoblíbenějších :-))))

                            Nkečemot - Profil | Po 22.12.2025 6:03:59

                            sasan111 >> ahoj zdraví JM. Já vím 😀

                              Nsasan111 - Profil | Ne 21.12.2025 11:06:48

                              Kruan >> Tak tu máš ještě malý kvíz :-)))))))

                                NKruan - Profil | Pá 19.12.2025 23:59:38

                                sasan111 >> to je ale Mikulov :)

                                  Nsasan111 - Profil | Pá 19.12.2025 17:11:15

                                  kečemot >> Dobře je tam, kde tě mají rááádi :-)))))))))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Pá 19.12.2025 17:10:13

                                    schmetterling >> Ukrajinky v Blatničce boli krajšie, no je tu oveľa vetšia pohoda :-)))))))

                                      Nkečemot - Profil | Čt 18.12.2025 20:48:54

                                      schmetterling >> v Blatnici??

                                        Nkečemot - Profil | Čt 18.12.2025 20:48:01

                                        sasan111 >> svrbělo ťa dobré bydlo!