Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

NKruan - Profil | Po 28.7.2025 10:21:40

Mam dotaz na mistni vinare. Mam ve skleniku uz par let revu. Mám hlavni vodorovny kmínek a z nej vetve k jednotlivým trubkám, ktere vedou nahoru k hřebeni střechy skleniku. Viz foto. Jen mi prijde, ze to uz ma malo hroznu. Nemam to udelat tak , ze si tam necham spís ten hlavní vodorovny kmínek a na ty trubky natahnout kazdy rok novou vetev ??

    NSmutek - Profil | Ne 27.7.2025 13:50:16

    sasan111 >> Neboj,jako hrob,JAKO HROB.

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.7.2025 13:35:27

      sasan111 >> Ta ho saje😆❤️

        Nsasan111 - Profil | Ne 27.7.2025 13:23:12

        drvoštěp >> A tuta je DUA LIPA...ale tá vínko nerobí :-)))))))))))))))

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.7.2025 13:15:45

          sasan111 >> 🌑🌑🌑

            Nsasan111 - Profil | Ne 27.7.2025 13:12:41

            Smutek >> Drvoš vyžere aj mrtfému z ucha, takovým konzumentem vinařa nestraš !!! .-))))))

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.7.2025 9:57:35

              Smutek >> 👍👍👍

                NSmutek - Profil | Ne 27.7.2025 9:48:07

                drvoštěp >> Jo,Jožku Lipu známe,budeme pozdravovat.

                  Nsasan111 - Profil | So 26.7.2025 23:43:55

                  drvoštěp >> :-))))))))))))

                    Nsasan111 - Profil | So 26.7.2025 23:00:46

                    Kruan >> Máš to pěkné, takové čisté .-))))

                      Nsasan111 - Profil | So 26.7.2025 22:43:42

                      drvoštěp >> Máš štěstí :-)))) Neznám :-))))))

                        NŠUKI - Profil | So 26.7.2025 20:02:50

                        drvoštěp >> Pro tebe je ho škoda!!! 🤣

                          Ndrvoštěp - Profil | So 26.7.2025 19:40:08

                          sasan111 >> Je tu nějaký znalec ?😆😆😆

                            NKruan - Profil | So 26.7.2025 17:42:56

                            Krasne to vypada..

                              NKruan - Profil | So 26.7.2025 16:53:03

                              sasan111 >> chystam se to splichnout tim hnojivem fungicidnim...pri jistotu

                                Nsasan111 - Profil | So 26.7.2025 13:28:04

                                Prší, prší, jen se leje,
                                peronospóra se enom směje...swiňa !!! :-))))))
                                Prostě rostou houby v lese, tak pujdou plísně na vše....rajčata, erteple, révu..... :-//////

                                  Nsasan111 - Profil | Čt 24.7.2025 19:42:17

                                  :-))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Čt 24.7.2025 18:36:58

                                    :-))))))

                                      Nsasan111 - Profil | Pá 18.7.2025 17:47:00

                                      :-)))))) ...a v druhéj ruce demijón :-))))

                                        Nsasan111 - Profil | St 16.7.2025 22:10:10

                                        :-))))))