Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

valcha186 - Profil | So 26.4.2025 8:01:17

sasan111 >> Mám to v zimní zahradě na stropě. Cca 10 m a to mi poradili. Pak dál už hrozny nejsou. Jinak by to byl prales.

    sasan111 - Profil | So 26.4.2025 7:57:44

    valcha186 >> Tak to slyším poprvé :-///

      valcha186 - Profil | Pá 25.4.2025 15:50:36

      Kruan >> Zastřihuješ za 2 hroznem ? Mě už to také roste.

        Lutra - Profil | Pá 25.4.2025 15:49:20

        sasan111 >> Už se dávno obrátil a teď ještě zařadil turbo. Ach jo.

          sasan111 - Profil | Pá 25.4.2025 11:17:36

          Kruan >> Teď sem to sem chtěl šoupnout....sfjet se v prdel obrací :-((((((

            Kruan - Profil | St 23.4.2025 8:27:20

            Chorvat už jede :)

              sasan111 - Profil | Po 21.4.2025 3:03:10

              kečemot >> Jojo, velikonoční košty, těch bylo o wýkendu požehnaně :-))))))

                kečemot - Profil | Ne 20.4.2025 18:31:03

                Ahoj zdraví JM. byl sem na školení.

                  sasan111 - Profil | So 12.4.2025 23:51:58

                  Flaše v pozadí, v popředí krásné pozadí :-))))))

                    sasan111 - Profil | So 12.4.2025 22:57:24

                    Aspoň to nemáme takové jednotvárné jak někde ve fabrice :-))))))))

                      sasan111 - Profil | St 9.4.2025 4:49:43

                      Práce je furt habakuk 🍀🍇🙉🙂😎

                        Kruan - Profil | Po 31.3.2025 7:47:46

                        kečemot >> tak tuhle bych si taky zasadil...

                          kečemot - Profil | Ne 30.3.2025 20:40:28

                          sasan111 >> ahoj nejak sa začat mosí! Nevěděl sem že má svoju odrůdu! Tú bych si také zasadil.

                            sasan111 - Profil | Ne 30.3.2025 20:10:10

                            kečemot >> Dle toho cos napsal, tož si pichl do hliny jednu litrovů flašu nějakého čvančaráku :-)))))))
                            Zasadi jsi sazenici(hlavu) stolní vinné révy.....na názvosloví já jsem pes !!!! :-))))))

                              kečemot - Profil | Ne 30.3.2025 19:40:10

                              Gall >> dobrá zasadím eště jednu. A uložim si túto diskusi do oblíbených! !

                                Gall - Profil | Ne 30.3.2025 19:33:07

                                kečemot >> ne , zatím jen vinohradník :-)

                                  kečemot - Profil | Ne 30.3.2025 19:18:12

                                  Ahoj zdraví JM včéra sem si nasadil jednu hlavu stolního vína. Už su vinař?

                                    ŠUKI - Profil | So 29.3.2025 22:38:26

                                    sasan111 >> Ale tého bych nakopal i do gulí... beztak by ho to nebolelo... bo je to Eunuch 🤭🤫