Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

Nsasan111 - Profil | So 29.3.2025 21:48:53

drvoštěp >> .....a zapomněl sem dodat, že kafky netlučem, jen je vožerem a voškubem :-))))))

    NLutra - Profil | Pá 28.3.2025 20:21:22

    sasan111 >> můj děda říkal, že jedna dobře mířená v pravý čas, je lepší než půl hodiny domlouvání.

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 28.3.2025 17:48:55

      sasan111 >> 👍😀

        Nsasan111 - Profil | Pá 28.3.2025 17:48:22

        drvoštěp >> Tunaj na nějaků ránu nehledíme, dle pořekadla škoda každé facky co nepřistane na čuni :-))))))

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 28.3.2025 14:50:15

          Řízek 5,125 >> Kurnik šopa. To aby se člověk bál jet na Moravu🤕😀🤕

            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 28.3.2025 14:40:26

            drvoštěp >> to je ta horká chorvatská krev.

              Ndrvoštěp - Profil | St 19.3.2025 7:19:33

              ŠUKI >> Vole, se tam asi zamknu aby mě nikdo nerušil😆😆

                NŠUKI - Profil | St 19.3.2025 7:09:08

                drvoštěp >> Takže nejsi dobrý člověk, když potřebuješ klíče... 🤭

                  Ndrvoštěp - Profil | St 19.3.2025 6:41:34

                  sasan111 >> Mě stačí dát klíče od sklepa. A ty můžeš jít v klidu na vinice😆😆😆

                    Nsasan111 - Profil | St 19.3.2025 6:01:43

                    drvoštěp >> Má náruč a dvéřa od sklepa sů pro fšecky dobré lidi vždy otevřené :-))))))))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 18.3.2025 22:33:21

                      sasan111 >> Tvl, ty mne podprahově zveš😆. Mám dojem, velký dojem že to letos odsereš🙉😆🙉

                        Nsasan111 - Profil | Út 18.3.2025 21:04:34

                        :-))))))

                          Nsasan111 - Profil | Út 18.3.2025 5:39:29

                          :-)))))))

                            Nschmetterling - Profil | Ne 16.3.2025 12:38:10

                            😉

                              Nsasan111 - Profil | So 15.3.2025 6:08:54

                              :-))))))

                                Nsasan111 - Profil | Čt 6.3.2025 20:22:56

                                drvoštěp >> Máš moc bujnou fatáziju :-)))))))

                                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 6.3.2025 17:58:12

                                  sasan111 >> Já bych to viděl takhle😆😆😆😆

                                    NŘízek 5,125 - Profil | St 5.3.2025 20:46:44

                                    sasan111 >> úplně jako Slovácko sa nesúdí:-)

                                      Nsasan111 - Profil | St 5.3.2025 20:18:17

                                      ...a takto si nás vinaře představují Pražáci :-)))))