Rybáři a vinařství | MRK.cz

Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

sasan111 - Profil | Po 17.2.2025 20:49:38

Pekelná pařba :-))))))

    schmetterling - Profil | Ne 2.2.2025 15:02:17

    sasan111 >> to patrí do inej témy ako do vinárne. Pán premiér pijú silnejšie alkohole a potom to tak vyzerá..m

      sasan111 - Profil | Ne 2.2.2025 14:12:03

      schmetterling >> https://www.facebook.com/reel/970002217904692
      ....a zapijeme to Rýzligom :-))))))

        sasan111 - Profil | Ne 2.2.2025 13:24:08

        schmetterling >> Za chvílu tam budeme na pľti po Morave posielať humanitárnu pomoc a jedlo :-)))))))
        Čo sa to tam u Vás za tými Karpatskými kopcami děje ?!?!? :-)))))))

          schmetterling - Profil | Ne 2.2.2025 13:07:40

          sasan111 >> a na export na Záhorí máš určené čo?

            sasan111 - Profil | Ne 2.2.2025 11:31:32

            kubah >> Vůbec se neozvali a ani nic nedošlo zpět :-))))))
            Neměl sem čas běhat okolo nesmyslu :-))))

              kubah - Profil | Ne 2.2.2025 11:25:22

              sasan111 >> ahoj, a na export do Benešova bys něco měl ? :-)

              Jak vlastně dopadla ta pošta - dali Ti peníze alespoň za dopravu zpět ?

                sasan111 - Profil | Ne 2.2.2025 11:16:19

                :-)))))))...pro pražáci :-)))))

                  sasan111 - Profil | Pá 31.1.2025 1:17:56

                  joch >> Nic se neztratilo, vše je tak, jak to kdys pěstovali :-)))
                  Dnes je taková vinice třeba na Špilasu v Brně :-))))

                    joch - Profil | Čt 30.1.2025 16:19:02

                    sasan111 >> lidi pěkní ale nějak se tam ztrácí to víno :)

                      sasan111 - Profil | Čt 30.1.2025 15:48:00

                      :-)))))

                        sasan111 - Profil | Čt 30.1.2025 15:34:27

                        Brhlovce,okr.Levice ,rok 1970. Práca vo vinohrade.
                        To byly vinohrady eště "na hlavách"......

                          Mikulas - Profil | Ne 19.1.2025 11:26:22

                          sasan111 >> tak ja mam jen par hlav no 🙃

                            sasan111 - Profil | Ne 19.1.2025 0:40:00

                            Mikulas >> Tak v takové n.m.výšce mám vinice i já, ale na dvou hektarech už je potřeba začat něco dělat :-))))))))

                              Mikulas - Profil | So 18.1.2025 23:04:51

                              sasan111 >> je jeste brzo, ne? Jsem v 365 m.n.v.

                                Pvl - Profil | So 18.1.2025 17:39:26

                                sasan111 >> Já zatím jen vlasy 😮😉

                                  sasan111 - Profil | So 18.1.2025 16:35:50

                                  Tak jak jste na tom se zimním řezem ???
                                  .....toš kolik máte ostřihaného ?!? :-))))))))

                                    OG - Profil | Ne 15.12.2024 14:02:23

                                    sasan111 >> To jsi mě nepotěšil, ale stejně to někdo bude muset vyzkoušet a případnou slepou uličku lidského poznání ohledat a ohlásit větu: Tudy ne, přátele! :-)))

                                      drvoštěp - Profil | Ne 15.12.2024 8:25:00

                                      sasan111 >> Když udělá větší dirky ?😆😆😆

                                        sasan111 - Profil | So 14.12.2024 23:28:13

                                        OG >> Jo, tak to ti neporadím...samospád, medovina a bílkovina:-///
                                        Můj názor je, že to neproteče....