Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | So 14.12.2024 14:56:08

sasan111 >> To jsou pěkně na šrot trávník a sáňky ...... :o§)

    NOG - Profil | So 14.12.2024 14:14:41

    Páni vinaři, měl bych na Vás jeden dotaz. Dal by se tenhle jednoduchý samospádový filtr použít i na filtraci medoviny která má mnohem vyšší objem zbytkového cukru nebo se ta filtrační deska tím cukrem zalepí? Životnost 25 litrů na jednu desku mi přesně vystačí na jednu várku. Ve kvasné nádobě zvládnu pomocí bentonitu usadit kvasinky, ale protože med nevařím, tak bych ještě potřeboval odfiltrovat takový bílkovinný zákal.
    https://www.po-domacku.cz/Filtracni-jednotka-UFO-d1432.htm?tab=description#anch1

      Nsasan111 - Profil | So 30.11.2024 23:20:15

      Kruan >> Mě 22 a oženil sem se :-))))))

        NŘízek 5,125 - Profil | So 30.11.2024 22:10:14

        ŠUKI >> a taky na to dobře rostou orchije a tilandsije.

          NKruan - Profil | So 30.11.2024 19:46:15

          sasan111 >> To mi bylo 10 :)

            Nsasan111 - Profil | So 30.11.2024 16:36:18

            :-)))))))))))

              NKruan - Profil | Pá 22.11.2024 13:34:47

              sasan111 >> Za mě super...hned se jdu podivat co dela za vino... btw v Pennaci jsem si koupil svatomartinske vino z Bilovic za 59,90 :D kupodivu se to dalo pit :D :D

                Nschmetterling - Profil | Čt 21.11.2024 18:10:18

                sasan111 >> víno s prímesou koksu? 🙄

                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.11.2024 17:06:58

                  sasan111 >> Hmm, jak to nazvat a neurazit. Na piču😆🙉😆

                    Nsasan111 - Profil | Čt 21.11.2024 16:51:16

                    Co Vás napadá, dobré či divné ??? :-))))))))

                      Nsasan111 - Profil | So 9.11.2024 22:17:38

                      ŠUKI >> Také to v pecu skončí, ale musí se s tím topit opatrno, bo to má výhřevnost koksu a snadno propálíš rošt či malé kamna jako nic .-))))

                        Nsasan111 - Profil | So 9.11.2024 22:15:49

                        schmetterling >> On v těžbě nerobí, on by zavesil aj tů hlavu révy...je zvyknutý mať drevo naležato .-))))))

                          Nschmetterling - Profil | So 9.11.2024 21:06:01

                          ŠUKI >> ticho, lebo drvoš zoberie nájazdom celú južnú Moravu a to bude horšia kalamita ako kůrovec v Tatrách 😂

                            NŠUKI - Profil | So 9.11.2024 20:56:29

                            schmetterling >> A věříš že staré kmeny vinné révy také dobře hoří v pecu?!
                            Ale lepší je to prodat těm, kteří chovají hady, chameleóny.... do terarek, to bys nevěřil kolik jsou ochotni za to zaplatit! A když tu dřevinu zbavíš kůry tak dvojnásobek cena 🤭🤫

                              Ndrvoštěp - Profil | So 9.11.2024 20:49:03

                              schmetterling >> 😀😀😀

                                Nschmetterling - Profil | So 9.11.2024 19:12:06

                                sasan111 >> vidím pilu... pozval si drvoša na brigádu? 🙄

                                  NKruan - Profil | So 9.11.2024 18:15:03

                                  sasan111 >> pekna prace !!

                                    Nsasan111 - Profil | So 9.11.2024 14:19:32

                                    Klučení 4 hektáry MT a MM,celý týdeň sem si mákl :-)))))

                                      Nsasan111 - Profil | Pá 8.11.2024 7:11:24

                                      :-)))))))))

                                        Nsasan111 - Profil | Út 22.10.2024 19:55:35

                                        schmetterling >> :-)))))))))))))