Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

Nsasan111 - Profil | Čt 17.10.2024 17:59:29

schmetterling >> Diškůsia o plemenitbe je niekde inde :-)))))))

    Nschmetterling - Profil | Čt 17.10.2024 8:14:56

    Mysho22 >> To sa možno budem sťažovať aj bez vína :D ale tento raz by to mohla byť aj Damašková :D

      NMysho22 - Profil | Čt 17.10.2024 7:04:00

      schmetterling >> pre teba škoda zas sa budeš sťažovať ,že ti potom po roku behá další Damašek po byte ..... Tu už nejaké esencie nečakaj ,ale zas veľmi zaujímavé

        Nsasan111 - Profil | St 16.10.2024 21:34:43

        :-)))))))))))))))))...jojo, pražáci dostávali na frak :-))))

          Nsasan111 - Profil | St 16.10.2024 21:31:47

          :-))))))

            Nschmetterling - Profil | Út 15.10.2024 8:44:11

            Mysho22 >> 2.11. Ťa čakám aj s kartónom tohto koňačika :) To musí byť radosť piť- čistá esencia hroznovej chuti :)

              NMysho22 - Profil | Po 14.10.2024 13:45:41

              Si ešte pamatam ako som mindžoval ked sme ho vyvazovali .... Keby mi ho niekto nalial do pohárika tak tipnem ,že mi šupol nejaký babský koňačik

                Nsasan111 - Profil | Po 14.10.2024 5:20:15

                schmetterling >> :-))))))))...v tem roku som sa oženíl :-)))))

                  Nschmetterling - Profil | St 9.10.2024 9:40:02

                  sasan111 >> Konečne vieme, že brigádníčky z Tvojej vinice nie sú len výplodom AI :)

                    Nsasan111 - Profil | St 9.10.2024 8:30:52

                    Kdo o tom něco ví, tak v tomto pořekadle je ukryt počátek vzniku "velkých vín" :-)))))))))

                      Nsasan111 - Profil | So 5.10.2024 9:53:43

                      Kamarád , vinař z Blatnice pořádal vinobraní i se šlapáním hroznů v Hluku :-))))

                        Nminoq - Profil | Pá 4.10.2024 15:48:31

                        CHaP >> z .viatempia sk.

                        Kyslosť (acidita) je jednou zo základných zložiek, ktoré zásadne ovplyvňujú chuť vína. To, ako veľmi bude víno kyslé, je určené predovšetkým obsahom kyseliny vínnej a jablčnej. Ich obsah vo víne závisí od odrody hrozna, ročníka, ale tiež spôsobu fermentácie vína.

                        Čo keď je kyslosť vína príliš vysoká?

                        Vinári obsahu kyselín v hrozne prispôsobujú voľbu termínu zberu. Množstvo kyseliny jablčnej totiž závisí od stupňa zrelosti hrozna. Čím je zrelšie, tým menej kyseliny jablčnej obsahuje – dokonca môže byť úplne odbúraná. Preto napríklad v chladnejších oblastiach, kde hrozno nemôže plne dozrieť, zostáva v bobuliach vyššie množstvo tejto kyseliny. V takom prípade vinári na zníženie kyslosti hrozna používajú uhličitan vápenatý. Ten pri výrobe vína aplikujú do muštu. Dokáže totiž redukovať kyselinu vínnu, ktorá sa v hrozne tiež nachádza.
                        Kyslosť vína je ovplyvnená aj podnebím.
                        Vína z vyšších nadmorských výšok sú často kyslejšie.
                        Na zníženie kyslosti hlavne červených vín sa často robí tzv. jablčno-mliečna fermentácia. Acidita, spôsobená kyselinou jablčnou, spolu s trieslovinami robí červené víno tvrdým. Tým, že je odbúraná, je výsledné víno jemnejšie. A ako samotný proces prebieha? Počas druhého kvasenia sa kyselina jablčná premieňa na kyselinu mliečnu a oxid uhličitý. Môže za to baktéria s názvom O. oeni, ktorá sa spolu s ďalšími baktériami mliečneho kvasenia vyskytuje na povrchu listov révy. Ako jediná dokáže prežiť proces prvého, alkoholového kvasenia.
                        Znížiť kyslosť sa dá (okrem iného) aj scelením s menej kyslým vínom. Nejde pritom o nič nekalé – presvedčiť sa môžete v našom článku o cuvée.

                          Nsasan111 - Profil | St 2.10.2024 20:22:27

                          Darďas >> To nevadí, budu tam až do dušiček :-)))))

                            NDarďas - Profil | St 2.10.2024 20:19:56

                            sasan111 >> To už má být ...po kolena sněhu.🥶❄️⛄

                              Nsasan111 - Profil | St 2.10.2024 20:15:28

                              Darďas >> Kvalita za rozumnou cenu .-)))))))))))))))
                              ...jenže já budu asi za dwa tédně na rybách na Vranovské :-))))))

                                NDarďas - Profil | St 2.10.2024 19:33:12

                                smike >> Udělá ti parádní exkurzi po vinohradě a ve sklepě.Výklad + historie..za 1.Ale není nejlevnější.😁😁💰💰

                                  Nsmike - Profil | St 2.10.2024 19:31:29

                                  sasan111 >> však už se tam na ten váš kraj a nějaké sklep těším👍🙂

                                    Nsasan111 - Profil | St 2.10.2024 19:25:08

                                    smike >> ...ale já su enom vinař ve výslužbě, víno nerobím už 6 roků :-//////
                                    Obdělávám doma 2,5ha vinice, prodám hrozny a makám ve vinicích VÍNO Hruška v Blatničce :-)))))
                                    ...ale jako průvodce po Blatnici bych se uživil...pořád kecám a něco málo i z historie a vinařství znám :-))))