Rybáři a vinařství

Najdou se tady rybáři, kteří mají zálibu v pěstování révy, rádi o tom debatují a podělí se o své zkušenosti?
Autor diskuse: Bacha San - Profil , 20.2.2022 všeobecné - ostatní

Nsmike - Profil | St 2.10.2024 19:19:14

sasan111 >> to je dobře, přespříští víkend jsem tam👍🙂

    Nsasan111 - Profil | St 2.10.2024 19:14:21

    ŠUKI >> Přemek věděl o víně akorát to, že se po něm motá jazyk !!! :-)))))

      NŠUKI - Profil | St 2.10.2024 13:51:07

      sasan111 >> A zase peníze na účtu budou i reklama zadarmo.... Úplný Přemek Podlaha 🤣

        Nsasan111 - Profil | St 2.10.2024 12:39:25

        Včéra tu byla aj televízia PRIMA a točili spot v mojem vinohradě....sbíral si hrozny Cabernetu Moravia můj odběratel Vašek Cícha z Blatnice...nevím, jestli to vysílali včera nebo teprv budou.

          Nsasan111 - Profil | Út 1.10.2024 22:58:38

          schmetterling >> Šupni si fľašu do mrazáku :-))))))

            NŠUKI - Profil | Út 1.10.2024 16:56:47

            schmetterling >> Naleješ do pohárku normální a přidáš kostku ledu🤭

              Nschmetterling - Profil | Út 1.10.2024 14:04:21

              sasan111 >> A ledové víno?

                NKruan - Profil | Út 1.10.2024 13:22:36

                sasan111 >> parada !

                  Nsasan111 - Profil | Út 1.10.2024 13:04:04

                  Osiřely vinohrady....mám hotovo 🍇🍇🍇🍇🍇

                    NMysho22 - Profil | Po 30.9.2024 20:56:00

                    schmetterling >> to viš že áno.... A volieru si dám na balkón ... Stačia mi sýkorky a vrabce čo si tam cez zimu kŕmim ... Už máme 3 dela ktoré nemusím kŕmiť a cvičiť.

                    Edit: by si sa divil ,ale polka malovinárov ťa pošle do prdele aby ti vyplatili sokoliara šak načo keď ho zaplatiš ty a odplašis z jeho susedného vinohradu

                      Nschmetterling - Profil | Po 30.9.2024 16:37:03

                      sasan111 >> tak keby namiesto všetkých puškohladov a gulovníc kúpil jedného sokola už mohol mať zarobené na novú vinicu 🙄 asi sa na to dám ja, len neviem kde v tom malom byte umiestnime voliéru 🤔

                        NŘízek 5,125 - Profil | Po 30.9.2024 16:33:16

                        Mysho22 >> je mi to jasný.

                          Nsasan111 - Profil | Po 30.9.2024 16:12:57

                          schmetterling >> Ty si hlava otvorená....ale krompáčom :-))))))))

                            Nschmetterling - Profil | Po 30.9.2024 13:53:54

                            Mysho22 >> Mišo, ešte máš možnosť rozšíriť si poľovnícke vzdelanie a urobiť si sokoliarske skúšky. Potom si môžeš ochrániť vinicu sám a ostatným vystavovať mastné faktúry :)

                              NKruan - Profil | Po 30.9.2024 12:35:47

                              Mysho22 >> Ale zase by jsi v sobotu a v nedeli rano nebudil ožralé pražáky...a to za to stojí :-)

                                NMysho22 - Profil | Po 30.9.2024 7:32:18

                                Řízek 5,125 >> hej plašenie pomocou dravcou funguje len tie faktúry sú akosi trošku mimo misu ... takto kúpiš delo na celý rok a máš po starostiach a nie sa naťahovať so sokoliarmi ktorý tiež neboli často spoľahlivý

                                  Nsasan111 - Profil | Ne 29.9.2024 22:50:53

                                  CHaP >> ...nějak tomu nerozumím...
                                  Rozkvasit? Jak to kvasilo? A ty cukernatosti nesedí, co ta voda?víno je teda kyselé po vykvašení a suché ?

                                    NCHaP - Profil | Ne 29.9.2024 19:12:41

                                    Rok 22. : 18l šťávy, cukernatost 17. 2l vody, 2g kvasinek, 2 kg cukru, 2g živin. Celkem 22l 21% cukernatost. Ale je to kyselé. Rada byla znova rozkvasit. Ale nebude to mít velkou voltaž. Bolehlav. ?

                                    Vinaři amatéři z východních Čech.

                                      NCHaP - Profil | Ne 29.9.2024 17:57:01

                                      :-)

                                        NCHaP - Profil | Ne 29.9.2024 17:53:25

                                        Kruan >> jezdí mi to stříhat vinař, bere si i pruty, ale ne a ne se mu to na vinicích ujmout. Vůbec netuším jestli to je ta Isabella. .