Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Nkubah - Profil | St 2.10.2019 22:49:21

    drvoštěp >> dcera je svobodná ? Kolik ji je ?

    A mohla bych ji vidět ?

      Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 22:47:27

      Káceč >> Od urologa zatím nic doma nemám. Teď čekám co dostanu z gynekologie až bude kluk na praxi😂

        Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 22:45:24

        Bacha San >> San - 2.10.2019 22:37:55 >> Ta bambusová deska je kvůli ženě a dceři. Ty dvě co dokážou, no comment...

          N1Mara - Profil | St 2.10.2019 22:44:36

          drvoštěp >> :-))

            Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 22:42:09

            Bacha San >> San - 2.10.2019 22:34:17 >> Já mám víno rád. Ale nejsem zastáncem stylu - musíš, je doporučeno atd. Každej máme tu svoji ,,hranici" jinde😂

              NKáceč - Profil | St 2.10.2019 22:40:49

              Bacha San >> San - 2.10.2019 22:40:03 >> vidím, co tam má, je to prostě od urologa :-)

                NSan - Profil | St 2.10.2019 22:40:03

                Káceč >> Od urologa je šampuska...Toto je sprostý hořčičák. Ale mám taky jeden. Fetiš je fetiš:-)

                  NSan - Profil | St 2.10.2019 22:37:55

                  drvoštěp >> Jinak chválím bambusovou desku. Na vaření absolutní luxus:-)

                    NKáceč - Profil | St 2.10.2019 22:35:57

                    Bacha San >> San - 2.10.2019 22:15:16 >> sklenky od urologa si musíš vážit :-)

                      NSan - Profil | St 2.10.2019 22:34:17

                      drvoštěp >> Fetiš not dead:-)

                        Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 22:18:10

                        Bacha San >> San - 2.10.2019 22:15:16 >> To je moje sklenka, a přes to vlak nejede😂 Punks not dead👍

                          NSan - Profil | St 2.10.2019 22:15:16

                          drvoštěp >> Jak to můžeš nalejt do takovýho hořčičáku, barbare:-)

                            Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hubu a ruce jsem si utřel do trika a nalil svoje oblíbené - Rulandské šedé. Tvl to je veget když je baba v hospodě. A k tomu ze záznamu čumím na Švejka😂

                              Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:35:50

                              1Mara >> A voootom to je👍😁 Stará mě zabije. Jak není doma tak si takhle debužíruji, takzvaně na prasáka🐷

                                N1Mara - Profil | St 2.10.2019 21:32:13

                                drvoštěp >> to je hnůj.......😂

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak tedy večeře ve stylu punk. Ta vepřovka je hnus. Koupena v raichu. Zítra ji dám psům. Místo ubrusu jenom Tv program😂

                                    N1Mara - Profil | St 2.10.2019 21:24:14

                                    drvoštěp >> 😁😁

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:22:45

                                      Darďas >> THC zkusím do dřevorubeckýho chleba. A možná i lysohlávky😁😁😁

                                        Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:21:21

                                        1Mara >> Já opravdu uklízel a ten chleba na mě vypadl. Žena o5 v hospodě😂 a hlad je svině😂😂😂

                                          Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2019 21:19:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Darďas >> Tady aktuální foto že nekecám 😂 prostě Forrest👍👍

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš