Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

Nsazava - Profil | Po 15.4.2019 22:58:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Po delší době opět něco naděláno!

    NPYTLAKS - Profil | Po 15.4.2019 18:36:48

    medvěd >> ty už sů chuťově vyrazné bo to sů uloženky:-)

      Nmedvěd - Profil | Po 15.4.2019 14:24:02

      PYTLAKS >> budu dělat taky.Boduje

        NPYTLAKS - Profil | Po 15.4.2019 13:43:07

        nalžovský

          NPYTLAKS - Profil | St 10.4.2019 21:58:12

          medvěd >> ok,dík za info

            Nmedvěd - Profil | St 10.4.2019 21:50:21

            PYTLAKS >> asi tak dva,tři týdny.Pak olej

              NPYTLAKS - Profil | St 10.4.2019 21:48:39

              medvěd >> a tu slanů vodu denně?

                Nmedvěd - Profil | St 10.4.2019 21:39:10

                PYTLAKS >> pak už jen oliváč

                  NPYTLAKS - Profil | St 10.4.2019 21:34:53

                  medvěd >> jak často se to potírá?třeba to mančego,prvně slanů vodu a pak oliváčem,jaké sů intervaly,slaná voda denně?

                    Nmedvěd - Profil | St 10.4.2019 21:23:34

                    PYTLAKS >> 4 měsíce

                      NPYTLAKS - Profil | St 10.4.2019 20:43:08

                      medvěd >> a stáří?

                        Nmedvěd - Profil | St 10.4.2019 18:19:57

                        PYTLAKS >> není.Je jen potírán olivovým olejen

                          NPYTLAKS - Profil | St 10.4.2019 17:53:49

                          medvěd >> vypadá dobře,je přibarvovaný?

                            Nmedvěd - Profil | St 10.4.2019 14:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            fontina

                              Nsazava - Profil | Út 9.4.2019 23:30:25

                              medvěd >> máš to hezký,já bohužel teď nemám čas na výrobu,ale svrbí mě ruce!!

                                NPYTLAKS - Profil | Út 9.4.2019 21:53:16

                                ŠUKI >> něco jsem pro tebe pošetřil:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 9.4.2019 21:52:22

                                  medvěd >> já mám v lednici zásoby bleu,nalžovského a brie,mimolet a mančego zraje,nějak to přežiju:-)

                                    NŠUKI - Profil | Út 9.4.2019 21:51:01

                                    medvěd >> Kuwa já tě mít za sůseda tak nevím !!!!!! Pytloň bydlí také daleko a já ještě k tomu nevlastním řidičák, ale když k němu přijedeš ...radši si zavolat TAXANA na jízdu domů :-)))) Nádhera !

                                      Nmedvěd - Profil | Út 9.4.2019 21:41:55

                                      PYTLAKS >> za čtyři týdny jsem si pozval domů pár kolegů baskeťáků.Zítra reblochon,limburger,pak nějaký camemberty

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 9.4.2019 21:39:24

                                        medvěd >> já nemám včil čas na výrobu:-((