Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

salfi - Profil | Ne 10.3.2019 23:08:16

sazava >> ahoj. Diky. Jak se to davkuje?

    sazava - Profil | Ne 10.3.2019 23:00:34

    salfi >> ahoj. Nezkoušel jsem,ale u Nivy to jde!

      salfi - Profil | Ne 10.3.2019 22:58:04

      Chtel bych se zeptat, cim zaockujete Brie, popr. Camembert. Kdyz neni mezofilni kultura, lze pouzit rozmixovany kousek syra?

        medvěd - Profil | Ne 10.3.2019 16:04:50

        PYTLAKS >> jak to rozkrojíš tak přestanou procesy zrání uvnitř sýra.

          PYTLAKS - Profil | Ne 10.3.2019 15:14:25

          medvěd >> tak to bude dobrý,myslel jsem že jak by dozrával,tak by vysychal

            medvěd - Profil | Ne 10.3.2019 12:28:39

            PYTLAKS >> ne

              PYTLAKS - Profil | Ne 10.3.2019 12:23:06

              medvěd >> dozraje ještě zavakuovaný?

                medvěd - Profil | Ne 10.3.2019 10:40:51

                PYTLAKS >> moc pěkný

                  PYTLAKS - Profil | Ne 10.3.2019 10:32:44

                  polotvrdý

                    sazava - Profil | Pá 8.3.2019 22:49:16

                    PYTLAKS >> tak to jak jsem psal tak já zavakuoval jen dva kousky víc mi toho nezbylo!!

                      PYTLAKS - Profil | Pá 8.3.2019 22:34:26

                      sazava >> až udělám příště,tak to pa uzrátí vaknu,včil jsem toho půlku rozdal:-)

                        sazava - Profil | Pá 8.3.2019 17:25:59

                        PYTLAKS >> Je to dobrý chce to vyzkoušet!!

                          PYTLAKS - Profil | Pá 8.3.2019 17:13:57

                          sazava >> vakuoval jsem poprvé

                            sazava - Profil | Pá 8.3.2019 12:46:02

                            PYTLAKS >> já vakuoval uzený sýr a po 3 měsících jsem ho vyndal a nebyl špatný ,ale malinko jako by oschnul. Jinak dobrý!!

                              PYTLAKS - Profil | Pá 8.3.2019 12:38:14

                              sazava >> dnes jsem zavakuoval tež nějaké vzorky,uvidíme jak to dlůho vydrží:-)

                                sazava - Profil | Pá 8.3.2019 10:14:14

                                PYTLAKS >> to chápu taky to někdy tak mám i když se moc snažím.😀

                                  PYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 23:50:35

                                  ŠUKI >> šulo:-)

                                    ŠUKI - Profil | Čt 7.3.2019 23:16:24

                                    PYTLAKS >> Máš asi dobré sousedy 😀

                                      PYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 23:04:29

                                      sazava >>nehážu,ale už to není každodenní péče:-)

                                        sazava - Profil | Čt 7.3.2019 22:32:41

                                        PYTLAKS >> neházej flintu do žita!!😀😀