Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 22:31:10

medvěd >> to je někdy problém,mám včil už toho dost:-(

    Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 22:29:56

    medvěd >> díky už jsem jí objednal!!

      Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 21:39:35

      medvěd >> díky hned se tam zítra juknu a objednám.

        Nmedvěd - Profil | Čt 7.3.2019 21:38:00

        sazava >> tomschesse

          Nmedvěd - Profil | Čt 7.3.2019 21:37:41

          PYTLAKS >> jj,chce se tomu věnovat a jde to

            Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 21:37:30

            medvěd >> ten nalžovský jsem ještě neskoušel.

              Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 21:36:29

              medvěd >> ahoj. Kde jsi jí objednával já jí mám od kamaráda a ten si už nepamatuje kde jí objednával a já jí nějak nemohu dohledat.

                Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 21:34:11

                PYTLAKS >> mě taky docela chutná,ale v okolí moc velký úspěch podle ohlasů nemá!

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 21:25:54

                  medvěd >> dalším potíráním sigmou 63 jsem tu 18 zlikvidoval z těch reblochů:-)

                    Nmedvěd - Profil | Čt 7.3.2019 21:18:27

                    sazava >> včera šel zrát nalžovský

                      Nmedvěd - Profil | Čt 7.3.2019 21:17:44

                      sazava >> v týdnu mi přišla kultura na munster

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 21:01:47

                        sazava >> já to mám opačně,tratí se hlavně jack,už zas nemám

                          NF16 - Profil | Čt 7.3.2019 21:01:43

                          PYTLAKS >> budu teď mít nějakou dobu import sýrů z Francie.Už se na ně těším :-)

                            Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 20:59:07

                            PYTLAKS >> já se teď zase trochu zbláznil do tich měkčích mám nadělaný roblechony teď munster a chci udělat brie.

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 20:21:36

                              sazava >> já počkám až dozraje mimolet a pak bych ho nadělal víc,vydrží déle jak ty měkké plíšňáky a už jsem jich aj přežraný:-)

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 19:51:14

                                F16 >> teď není čas vyrábět, zásoby nějaké jsou

                                  Nsazava - Profil | Čt 7.3.2019 19:51:00

                                  PYTLAKS >> máš to hezký já dnes dělal něco jako Munster.

                                    NF16 - Profil | Čt 7.3.2019 19:37:42

                                    PYTLAKS >> jo.Něco našim a zbytek já :-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 19:35:06

                                      oslizlý reblochon:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 19:34:42

                                        F16 >> ty už si to snědl?