Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

F16 - Profil | Čt 7.3.2019 19:29:04

PYTLAKS >> alobal si dovezu svůj.Mám ho dost :-)

    PYTLAKS - Profil | Čt 7.3.2019 19:27:37

    brie před zabalením na dozrátí.-)

      sazava - Profil | Ne 3.3.2019 19:28:48

      medvěd >> jo jo díky moc díky!!

        medvěd - Profil | Ne 3.3.2019 19:24:38

        sazava >> vyplatí se.Po čtyřech týdnech alobal a do lednice

          sazava - Profil | Ne 3.3.2019 19:23:34

          medvěd >> zhruba tedy 1,5 měsíce tak to já ještě vydržím. Díky!

            medvěd - Profil | Ne 3.3.2019 19:14:39

            sazava >> tenhle je z 24 ledna

              sazava - Profil | Ne 3.3.2019 19:08:22

              medvěd >> jak dlouho zráli? Mám je 14 dní,to je málo!

                medvěd - Profil | Ne 3.3.2019 19:00:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                chodící reblochon

                  sazava - Profil | Ne 3.3.2019 10:53:20

                  medvěd >> díky! Měl jsem takto zavakuovaný uzený a po 3 měsících jsem ho vyndal a byl trochu sušší,ale dobrý!

                    medvěd - Profil | So 2.3.2019 21:51:35

                    sazava >> normální vakuovačka

                      sazava - Profil | So 2.3.2019 20:31:47

                      medvěd >> ahoj! Jsou vakuovaný normální vakuovačkou v normálních pytlících a nebo v tich spešl?

                        PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 18:09:00

                        medvěd >> to sů ale jenom tvrdé sýry

                          medvěd - Profil | So 2.3.2019 18:02:16

                          PYTLAKS >> jen lednice.Je tro zavakuováno

                            PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 16:55:26

                            medvěd >> to dáš na mráz?

                              PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 16:55:09

                              medvěd >> je tam 74 a 55+ alfa tuším

                                medvěd - Profil | So 2.3.2019 13:17:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                PYTLAKS >> dělám zásoby na leto

                                  medvěd - Profil | So 2.3.2019 13:16:26

                                  PYTLAKS >> tak ona tam camembertská kultura není,tak mi to nepřipadá.Příští týden budu krájet další ta uvidím

                                    PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 13:04:23

                                    medvěd >> mi se ani chuťově nerozvinula,je to hermelín:-(

                                      medvěd - Profil | So 2.3.2019 13:03:43

                                      PYTLAKS >> mě tak nějak stačí že chuťově tam je

                                        PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 12:59:35

                                        medvěd >> udělala se mi akorát raz, a to jsem tam dal víc kultury než ba se asi mělo:-(((navíc jsem to aj ten střed posolil bo zelená má ráda slané prostředí a zas nic:-((