Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

medvěd - Profil | So 2.3.2019 11:51:39

PYTLAKS >> taky mi zraje.jsem zvědav.Ten jack je pěkný

    PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 11:24:41

    jack,necelé 2 měsíce uzrátý:-)

      PYTLAKS - Profil | So 2.3.2019 10:04:34

      cambozola,propíchávám,otáčám a zelená se neudělala:-((

        medvěd - Profil | St 27.2.2019 21:51:32

        Prodám 2 ks lisovací forma Gouda s víkem 1.Kg.Cena 1000,-+ pošta za obě

          sazava - Profil | St 27.2.2019 21:45:41

          medvěd >> Hezký to jsou ,,chlapáci"!

            medvěd - Profil | St 27.2.2019 21:24:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            seriál-4750 gr Monterey Jack-Chilly,koriand a přírodní

              sazava - Profil | Út 26.2.2019 23:12:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pár Roblechonů.

                sazava - Profil | So 23.2.2019 21:42:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak a jsme vykoupaný!

                  sazava - Profil | So 23.2.2019 20:45:54

                  Tak dnes proběhne další ,,koupání"!

                    ŠUKI - Profil | Pá 22.2.2019 19:05:40

                    "DOMÁCÍ" Anglická výroba 😀 Dostal jsem dárek...dobrota!!!
                    Tome klidně to smázni.

                      sazava - Profil | Pá 22.2.2019 13:28:50

                      PYTLAKS >> 😀😀

                        PYTLAKS - Profil | Pá 22.2.2019 13:07:05

                        sazava >> je to také,co už:-)

                          sazava - Profil | Pá 22.2.2019 10:11:35

                          PYTLAKS >> 😀😀 máš pravdu!!

                            PYTLAKS - Profil | Pá 22.2.2019 10:05:01

                            Kruan >> mám toho dost,takže mi to nevadilo:-)

                              PYTLAKS - Profil | Pá 22.2.2019 10:04:41

                              sazava >> nebolí,ale člověk se nachodí:-))

                                sazava - Profil | Pá 22.2.2019 9:11:59

                                PYTLAKS >> škoda,ale já taky vždy zapomínám!!

                                  Kruan - Profil | Pá 22.2.2019 9:01:55

                                  PYTLAKS >> to bych taky nefotil..bych se bal, ze mi to snijó

                                    PYTLAKS - Profil | Pá 22.2.2019 7:55:26

                                    Kruan >> včera byl košt limburgeru,reblochonu,nalžovského a valencay,všeci mlaskali,nefotil jsem.-(

                                      Kruan - Profil | Čt 21.2.2019 6:27:40

                                      PYTLAKS >> No to je koncert :)

                                        sazava - Profil | St 20.2.2019 14:10:43

                                        PYTLAKS >> máš to pěkný! Já je chtěl dělat dneska,ale schvátila mě ,,chřipička".