Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 8:39:24

    jirisyky >> A s tím i případné pihy a vůbec všechny nesouměrné výrostky ... 😂 Doktoři by měli radost. 😂

      Njirisyky - Profil | Čt 21.3.2024 8:26:19

      MAXXSKATER >> V klidu, vem to žiletkou 😁

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:57:48

        vladěna >> 😂 Můžete to svést na jaderku ... 😂 Zatímco my u nás zase na Paramo, omluva se vždy najde. 😂

          Nvladěna - Profil | Čt 21.3.2024 6:40:41

          MAXXSKATER >> čau,no twl my tu máme dobrý pacoše.vidíš ani nevím co se v třebu děje-))

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:32:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            vladěna >> Hele, Ty si fakt nedáš pokoj, Vláďo, co ? 😂 😂 😂 Jednou rebel, navždycky rebel ... 😂

            https://www.novinky.cz/clanek/krimi-senior-bez-ridicaku-naboural-v-trebici-zaparkovane-auto-a-ujel-40464950

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:21:33

              brzak >> Na to je jednoduchý recept: sejdi se s ním, dejte si pár piv a rumů - hned 2. den budete nejlepší kámoši. 😂

              Dobrou noc, masoráde. :-)

                Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 6:19:11

                Jdu dělat hajî amatéři,po noční☝

                  Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 6:17:11

                  MAXXSKATER >> za to já si s ním tedy moc nerozumím 😀

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:16:22

                    Petr64 >> V zásadě máš pravdu, jenom ty rousnice nesbírám cestou z práce, protože chodím tzv. na knop. 😂

                      Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 6:15:45

                      Vash >> vstávat a na šišky😀

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sharry >> :-))) Tak už vím, proč si s ním tolik rozumím - je to tako hounochyt jako já - jim čest a sláva. 😂

                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:14:04

                          jirisyky >> Takže si mám nechat vyškubat chlupy na zádech, aby bylo Vaše Veličenstvo spokojené ? 😂

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 6:12:53

                            Nazdar parto. x)

                              NVash - Profil | Čt 21.3.2024 6:01:59

                              brzak >> Dneska nic 🤔🤨🤘🤣

                                Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 20:23:21

                                Vash >> Musí být skrz ní vidět. 😂😂

                                  Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 20:22:17

                                  Sharry >> přesně tak,gaučák snad ještě nebyl u vody😀☝

                                    NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 19:45:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sharry >> Max nejraději chodí na hady a rousnice sbírá po dešti na náměstí při cestě do práce.🤔

                                      NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 19:40:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash >> Jirka ti jednu lázeňskou vychrtlinu prý klidně přenechá.😉

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt