Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Sharry - Profil | St 20.3.2024 19:38:40

    MAXXSKATER >>
    ale u nas jsou taky.., jen Šuki je hounochyt a ja to neumim chytat.. no 😂😂😂🤣

      Vash - Profil | St 20.3.2024 19:30:53

      jirisyky >> Nebuď hrrr 😝 Já tu mám taky lázně 😲🤣🤘 A ty si na ty vychrtliny takže do zelí bych ti nelezl 😤

        jirisyky - Profil | St 20.3.2024 19:26:24

        MAXXSKATER >> Na holý záda 😂😂

          jirisyky - Profil | St 20.3.2024 19:25:44

          Vash >> Zapomeň, nehodlám se dělit. 😂😂😂

            Vash - Profil | St 20.3.2024 18:05:21

            jirisyky >> Safra tak to, abych tady zaskočil do lázní 🤔🤣🤘

              MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:50:10

              Mizím, mějte se a zatím čus. x)

                MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sharry >> Na takové si musíš k nám na Labíčko, jak píše Šuki správně. 😂 Očekáváme Tě tady s Jířou. 😂

                  MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:38:00

                  jirisyky >> Já bych řekl, že s tím si na Brzáka nepřijdeš - však on ví, že po něm jde i pan Holý, je opatrnej. 😂

                    MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:37:25

                    jirisyky >> 😂 Aha, takže se stala další mýlka ... 😂 V jedné věci se sešly hned 4 mýlky, to mě po*er. 😂

                      MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:36:31

                      Petr64 >> Místo prezidentování si mohl užívat důchod s krásnou výsluhou, ale kdo chce kam, pomozme mu tam. 😂

                      Jinak s tím "s*aním na politiku souhlasím ... =)

                        Sharry - Profil | St 20.3.2024 17:28:51

                        ŠUKI >>
                        pekny kousek...😉😉
                        2-3 roky a dale dozadu, jsem takove lapal na Odre celkem pravidelne mezi mensimi kusy okolo 50cm ..., ale vzal je čert a poláci twl..😝🙈🙈 a uz loni jsem tam takoveho nechytl..

                          Petr64 - Profil | St 20.3.2024 17:25:37

                          jirisyky >> Třeba bude volněji i v práci. Uvidím.

                            jirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:24:30

                            MAXXSKATER >> Skrytá kamera. 😂

                              jirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:23:45

                              MAXXSKATER >> A já myslel, že proporcemi myslíš 🐐🐐 😂

                                Petr64 - Profil | St 20.3.2024 17:23:39

                                MAXXSKATER >> Super byla jeho hláška v nějakým rozhovoru,kdy plácl něco o tom, že je někdo ve své funkci neviditelnej. Nemluvil o sobě.😁
                                Serme na politiku.

                                  MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:23:15

                                  jirisyky >> Na to má autorská práva jedině Brzák, případně Petr jako jeho VIP host, já mám smůlu ... 😂

                                    MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:22:42

                                    jirisyky >> Já teď měl na mysli naopak něco hubenějšího, ale je vidět, jak snadno komunikace zahapruje. 😂

                                      jirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:21:59

                                      MAXXSKATER >> maxxskater - 20.3.2024 17:18:17 >> vše foť. 😂😂

                                        jirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:21:30

                                        MAXXSKATER >> Dej pokoj s proporcemi. Dostaneš od toho facku a zbytek života strávíš v kotrmelcích. 😂

                                          jirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:20:21

                                          Petr64 >> 8 a 9 mám volno, snad i Kubajs

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt