Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 12:22:54

    brzak >> Tak teď už vím, proč nemáš žádné kamarády ... Kámen úrazu je ten, že nepiješ rum, neznabohu. 😂

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 12:22:05

      Tak jsem zasejc tu. x)

        NVash - Profil | Čt 21.3.2024 11:57:44

        brzak >> Tak sobotu bych to měl tak na dvě hoďky, mám navrtaný díry a pouhých 400ks. Se uvidí. Když bude hnusně, budu číst. Se to taky neposere 😉🤣🤘

          Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 11:50:04

          Vash >> v neděli se má nějak rapidně opět ochladit a mělo by nárazově foukat,v sobotu by mělo pršet,toť výhled na víkend ))))

            NVash - Profil | Čt 21.3.2024 11:42:08

            brzak >> Žádnou 😫 ale pětikilo v zemi 😤💪🤘 A to už sem cca hodinu doma 😝 No ještě zítra a v sobotu pak si dám volnou neděli 🤔
            Musím makat. Potřebuji novou lednici, mrazák a sporák 😫 No a rum taky něco stojí 🤣

              Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 11:33:32

              Vash >> tak kolik máš dneska šišek? )))

                Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 11:32:26

                MAXXSKATER >> to je ten kámen úrazu,rum a jiné alkoholické výrobky nepiji,pouze pivko.

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 10:57:33

                  Jdu na oběd.

                    NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 10:35:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ciffik >> Takový předzahradní jezírko.

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 9:53:52

                      Petr64 >> Sám bych to lépe neřekl ... 😂 😂 😂

                        NCiffik - Profil | Čt 21.3.2024 9:51:58

                        Petr64 >> co tam bude až to bude?

                          NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 9:47:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MAXXSKATER >> FurD ve ztrehu a glavně žádný břeklepy.🤣🤣🤣

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 9:43:51

                            Petr64 >> Já vím, je mi to jasný. Tady člověk musí vše číst raději 10x, než to odešlo - je to tu samej neřád. 😂

                              NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 9:43:37

                              Vash >> Už mi z toho ale lehce jebe. Rozmotat,uříznout,smotat, ukotvit,rozmotat.......už aby to bylo hotový a já se mohl věnovat stavbě chaty.

                                NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 9:40:41

                                MAXXSKATER >> Prostě si přihrál na smeč.👍🤣🤣

                                  NVash - Profil | Čt 21.3.2024 9:34:18

                                  Petr64 >> Paráda 👍💪🤘 Ty si urputný stachanovec 😉

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 9:19:59

                                    Petr64 >> Dávám Ti za pravdu, napsal jsem to blbě. Mělo tam bejt "do" a ne "z". Jinak to ale celé platí. 😂

                                      NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 9:19:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sakra. Zejtra má začít chcát,tak si musím pohnout a ještě to svařit.🤔

                                        NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 9:18:00

                                        MAXXSKATER >> Však já psal cestou DO práce. Tam se normální člověk nehrne.,😁

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt