Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:19:43

    jirisyky >> Ono i takové "prášení" při dobrých proporcích zápasnic by bylo fajn - dráždilo by to fantazii. 😂

      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:18:17

      jirisyky >> 😂 Alespoň se Petr naučí od Brzáka pravé východočeské matjesy nebo pardubický salát. 😂

        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:17:42

        MAXXSKATER >> Kéž by to tak bylo. Takhle by byly jen zaprášené. 😂😂

          NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:17:37

          Petr64 >> :-))) Jojo, prachy jsou silnou motivací ... K tomu samozřejmě i ego a moc, resp. síla jejího zvyku. =)

            NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 17:16:58

            jirisyky >> 2.3.a4.dubna Orlice. 8-11 se uvidí,to už tam budu mít svý auto.

              Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:16:28

              MAXXSKATER >> Tak to místo mě, pojede Brzák. 😂😂

                NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:16:20

                jirisyky >> Neboj se, co jsem koukal na předpověď, tak má pršet dost často - nějak jim to letos nevychází. 😂

                  NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 17:15:18

                  MAXXSKATER >> Tak rozvědčíka přiměje prezidentskej plat. Motorka a vizážisti něco stojí.🤔

                    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:15:16

                    jirisyky >> 😂 Ano, vážně ... 😂 A to jsem tam chtěl původně ještě napsat, že se nejedná o apríl ... 😂

                      Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:13:35

                      MAXXSKATER >> Dobře. Snad něco do té doby naprší, ať mají přizpůsobený terén. 😁

                        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:12:22

                        MAXXSKATER >> Jako vážně? Apríla je den předem 😂

                          NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:10:35

                          jirisyky >> Já už to vím - 2. dubna ... 😂

                            NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:10:23

                            jirisyky >> Ano, já budu určitě rychlejší ... 😂 Ale je tam nažeň pak taktéž, podíváme se na bahenní zápasy. 😂

                              Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:09:14

                              Petr64 >> Ahoj. Ví se přibližný datum, jak se budeš tady v okolí pohybovat?

                                NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:09:02

                                  Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:07:56

                                  MAXXSKATER >> Až budou brambory, tak je naženu na vykopání. Pokud nebudeš rychlejší. 😂

                                    Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 17:06:36

                                    ŠUKI >> Na Labi jsem je také dříve lapal. Byl tam tehdy bývalý kolega z práce a vzal je domů, jeho paní z nich dělá vynikající salát. 🤤

                                      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:05:10

                                      Petr64 >> Ano, je to jako Putin, ten už taky nechtěl kandidovat, ale okolnosti a vůle národa ho přiměly ... 😂

                                        NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 17:04:27

                                        jirisyky >> Jo, hochu, cejni jsou asi už evidentně tak vybíraví nebo opatrní, že Ti na nástrahy pro kapra nevezmou ... 😂 Jasně, chápu, takže v rámci lázeňských procedur všechny vyženou po dešti vyválet se na pole. 😂

                                          NŠUKI - Profil | St 20.3.2024 16:58:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          jirisyky >> Labe je Labe.... tam jsou bojovníci! Ale loni jsme tam vyhořeli 😟

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt