Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:52:52

    ŠUKI >> No tvl. Cca 20 m3 ferneta je sen.🤣🤣🤣

      Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:51:41

      MAXXSKATER >> Říkal že podruhé už nechce kandidovat,takže bych tomu co píšeš i věřil.🤕

        jirisyky - Profil | St 20.3.2024 16:49:35

        MAXXSKATER >> Bahenní lázně dělají divy. Teď jsem to prokecl, sakra. 😂

          jirisyky - Profil | St 20.3.2024 16:48:30

          MAXXSKATER >> No, letos jsem tam cejna ještě neviděl. Jasně cíleně na ně nejdu, ale i tak si kolikrát vzali waftersku.

            MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:42:39

            jirisyky >> To jsou ty 60 +, o kterých jsi mluvil ? Beru zpět vše špatné, co jsem říkal o Bohdanči - umí tam zázraky. 😂

              MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:41:56

              jirisyky >> Ukrajinci aspoň proberou i tu bílou rybu - co si budeme povídat, tak je na většině stojáků přemnožená.

                jirisyky - Profil | St 20.3.2024 16:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Už se to blíží 😎

                  jirisyky - Profil | St 20.3.2024 16:36:29

                  MAXXSKATER >> Toho se nebojím. Jednak je to stoják a za druhé, je to pro něj daleko. 😂 Tam se najde jiná škodná z UA.

                    ŠUKI - Profil | St 20.3.2024 16:35:45

                    Petr64 >> Jasně že to druhé...

                      MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:34:36

                      jirisyky >> Tohle tady moc nevykřikuj nebo budeš mít za chvíli škodnou z Polabin a nebude tam nic. 😂

                        MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:33:09

                        Petr64 >> :-)) No a předpokládám, že po celou dobu těch 15 volebních období bude prezident generál Pavel. 😂

                          Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:27:01

                          ŠUKI >> Jsem tady sám,tak se to snažím udělat hezčí a příjemnější.😁

                            Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:25:48

                            Vash >> Jako to vodní, nebo fernetový?🤪

                              Vash - Profil | St 20.3.2024 16:23:59

                              Petr64 >> Tak je to správné 👍🤘🥃 Jak velký jezero bude? 🤔

                                ŠUKI - Profil | St 20.3.2024 16:20:51

                                Petr64 >> Pěkné zátiší... 👍

                                  jirisyky - Profil | St 20.3.2024 16:15:07

                                  MAXXSKATER >> Neboj, tam jich plave...

                                    Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:09:04

                                    MAXXSKATER >> Bingo!! Budu tady ještě aspoň 15 volebních období.🤣🤣🤣

                                      Petr64 - Profil | St 20.3.2024 16:07:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash >> ....finišuju i pod pergolou.🤪

                                        MAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:07:01

                                        Petr64 >> Zduř drbno. =)

                                        Že Ty jsi nám uzavřel tajnou dohodu se zubatou, že dokud nebudeš mít vše hotovo, tak Tě má nechat ? 😂

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt