Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 16:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vash >> Vzhledem k tomu, že jsem už stihl i otestovat nový nůžky......

      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:03:37

      jirisyky >> Tak ať Ti to bere, ale koukej tam nějaké ryby nechat i pro mne, přeci nebudeš jako Brzák. 😂

        NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 16:03:16

        brzak >> Gaučáku jeden ... 😂 😂 😂

          NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 16:01:02

          Vash >> Pod folii do jezírka mám nachystat geotextilii,tak finišuju.

            NVash - Profil | St 20.3.2024 15:55:52

            Petr64 >> Stavíš rogalo 😲🤣🤘

              NPetr64 - Profil | St 20.3.2024 15:42:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zdar kecky. A tímto považuju prodlouženej víkend za zahájenej.🤪

                Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 15:26:10

                ŠUKI >> Já zůstanu na začátku. Už se mi sázet nechce. 😂

                  Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 15:24:59

                  MAXXSKATER >> Na ně jedu zítra 😁

                    Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 15:10:51

                    MAXXSKATER >> chrůďu jedině v měticích nebo nemošicích )))

                      Ndravecd - Profil | St 20.3.2024 15:07:58

                      schmetterling >> dobré,na buchtu rád podaruju 😁ale ještě není vyhráno.jedna bitva vojnu nevyhrává,bo jak sa to říká,ještě může něco přijít.loni mrzlo jak začal akát kvést…

                        Nretrívr - Profil | St 20.3.2024 15:06:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ----

                          NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 14:16:13

                          brzak >> Takže říkáš, že Tě mám čekat na Chrudimce ? 😂 Minulý týden jsem byl omrknout svoje místečko na Labíčku a ještě to bude nějaký čas nechytatelné kvůli mokru a bordelu, tak ani nevím, kam bych jel.

                            NŠUKI - Profil | St 20.3.2024 14:13:00

                            jirisyky >> Jak v Rusku...na jednom konci pole sadíme, dojdeme na konec a že začátku můžeme kopat úrodu 😉

                              Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 14:09:02

                              MAXXSKATER >> pojeď se mnou,vytvoříme dvojici jako Sharry s dravečkem ))))

                                NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 13:58:43

                                jirisyky >> Blbé načasování, ve čtvrtek budu taktéž oxidovat v zaměstnání a též už bych chtěl na ryby. 😂

                                  Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 13:02:58

                                  MAXXSKATER >> Beru. Příští týden mám středu a čtvrtek denní. Tak až přijdu domů, ať je pryč ze zahrady i s kořeny. Děkuji 😂😂

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 12:58:50

                                    jirisyky >> Sakra, zapomněl jsem - začnu lovit v jiných vodách. 😂 Ano, neboj, odvezu rovnou i jabloň. 😂

                                      Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:51:08

                                      MAXXSKATER >> Super, odvez pak i natě. Děkuji

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt