Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:50:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Děkuji, jsi laskavý, ale jaksi moc mladé. Beru přece 60+ 😂😂

      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 12:50:01

      jirisyky >> Ideální stav !!! Je dobré, že vím, kam mám jít, takže Tě o tom vyzvednutí nemusím ani informovat. 😂

        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:49:36

        ŠUKI >> Včera bylo Josefa. 😂 Tady u nás je teď krásných 20°C na sluníčku

          Nschmetterling - Profil | St 20.3.2024 12:48:52

          dravecd >> Dobrem už viem kam pôjdem na marhule :) :) Neviem ako vyzerá náš strom, ale čo som pozeral dnes ráno po ceste do práce, dosť ich bolo hnedých :/

            Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:48:30

            MAXXSKATER >> Ty vole, ta trocha co z toho bude, není na dělení. Dostaneš vše 😂😂 V zemi je pouhých 12kg sadby

              NŠUKI - Profil | St 20.3.2024 12:46:06

              jirisyky >> Trochu brzy ne!?

                Ndravecd - Profil | St 20.3.2024 12:39:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                schmetterling >> u nás myslím dobrý,fčele a čmeláci pořád makaj tak snad něco bude,teť už by nemělo mrznout🤔

                  NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 12:39:13

                  jirisyky >> Ano, i to je řešení, snad nebude kolo zcizeno. 😂 Jinak mi dej vědět, kdy si mám přijet pro sklizeň. 😂

                    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 12:38:38

                    brzak >> Díky, dobré to bylo. Jelikož jsem moc nevěděl, co si mám dát, tak jsem zvolil smažák s bramborem. 😂

                      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 12:37:43

                      Tak jsem zasejc tu. x)

                        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:15:38

                        MAXXSKATER >> Spíš si říkám, že bych tam kolo zamkl a prošel si to pěšky. No, uvidím. Na Oheb jsem plánoval také cestu a nakonec jsem se tam objevil až po x letech. 😂😂

                          Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 12:12:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Někdo sází stromky, jiný žrádlo.😂

                            Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 11:03:03

                            MAXXSKATER >> tak se nepřežer,dobrou chuť.

                              NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 11:01:43

                              Valím na oběd.

                                NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:48:58

                                brzak >> Tak to nehrozí, nejsme první chata u hlavní cesty a okolo vede jen slepá cesta, když to tak řeknu, ale s těmi sousedy dole nikdo moc nevychází, takže se v tomhle případě rozhodně spojí příjemné s užitečným. =)

                                  NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:47:49

                                  Vash >> Tak Starkla mám relativně kousek, je v Čáslavi, tak to bych mohl si to mohl vyřídit i osobně ... :-)

                                    Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:40:03

                                    MAXXSKATER >> ser na soukromí,kolemjdoucí Ti musej vidět až do postele )))

                                      NVash - Profil | St 20.3.2024 10:35:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MAXXSKATER >> Pokud tomu dáš první rok péči tak se ti odmění 😉 A není drahý. 100 sazenic za cca 1000k Bral sem od Starkla a 💪 Teď ho nabízí kde, kdo.
                                      No a já pohodu na terase 😝

                                        NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:30:22

                                        Vash >> Jasný, chápu. To bych zrovna docela i přivítal, kdyby to vyrostlo fakt rychle, aby bylo soukromí. :-)

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt