Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 19:47:12

    MAXXSKATER >> OK díky. Mě to baví, myslím, že už mám i pěknou sbírku , myslím, že se v
    " našem oboru zase něco děje " a je tu i snaha pár kluků spolupracovat.

      Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 19:47:01

      MAXXSKATER >> máš povolení sem vkládat moje foto vokurko? )))

        Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 19:44:49

        retrívr >> to si s tím dělej co chceš,zítra Ti to pošlu,asi v obálce ne?

          NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 19:36:08

          neprduch >> Čau Pavlíku. =) Jí řekni, že jenom hledáš inspiraci, abys to třeba náhodou nezapomněl ... :-)))

            NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 19:35:15

            retrívr >> Ahoj Pavle, rozhodně neprudíš. Už jsem Ti to tu jednou na toto téma psal, tak klíďo pokračujte. :-)

              Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 19:30:27

              brzak >> To je bomba , mám samozřejmě zájem. Můžu hodně vyměnit , nechat hodně dalším. Dohodnem to prosím na SZ, nebo v diskuzi Kalendáře, ať tu neprudím. retrívr

                Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 19:24:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ----

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 19:23:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  pajagogo >> Podobnost čistě náhodná ... :-)))))

                    Npajagogo - Profil | Po 22.1.2024 19:11:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    brzak >> prdlajs vydra, tohle mohl udělat jedině Glum

                      Npajagogo - Profil | Po 22.1.2024 19:01:39

                      poky82 >> sem myslel v řece

                        Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 18:41:17

                        poky82 >> je to možný,každopádně jsem jich poslední dobou pár zaznamenal a je to jak říkáš,nevypadá to,že by se usadila někde na dlouho.

                          NWorm - Profil | Po 22.1.2024 18:34:01

                          poky82 >> Rybník v Hrobicích říkáš? 😃Dyg je to velký,že bys to i ty levačkou krocátkem přehodil 😏

                            Npoky82 - Profil | Po 22.1.2024 18:26:14

                            brzak >> jj, prave proto se ptam. Před 2-3 lety v zime vyžrala rybnik v Hrobicich. Pořád jsem si myslel, že škodi nahoře, ale voda ji asi poslala k nam níž.

                              Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 18:08:25

                              poky82 >> jsi tam měl tu štiku vlastně viď?

                                Npoky82 - Profil | Po 22.1.2024 17:49:08

                                pajagogo >> Nebude. Všechno to odteče zase rourou pryč. Předloni se tam asi někde něco uvolnilo, nebo to někdo prohrábl a drží se tam tak o 10 cm jeste min nez predtim. Ale vlastně je šance, že by se to mohlo zacpat.

                                  Npajagogo - Profil | Po 22.1.2024 17:42:44

                                  poky82 >> tak třeba tam budeš teď mít taky konečně víc vody

                                    Npoky82 - Profil | Po 22.1.2024 17:39:18

                                    brzak >> Ona u me asi bude taky.

                                      Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 17:24:56

                                      poky82 >> na chrůdě,u Tebe to nebylo,neboj.

                                        NWorm - Profil | Po 22.1.2024 17:24:25

                                        brzak >> Po mě by byl pěkně vyfiletovaný.....ale ty bys měl zahrabat v paměti, jestli to nebyl zapomenutý odhozený třetí prcek ve křoví.....a pak to vyžral podivín Lojza,který bydlí lese, kousek od střelnice 😆

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt