Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Npoky82 - Profil | Po 22.1.2024 17:01:17

    brzak >> Kdepak jsi to potkal?

      Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 16:20:38

      brzak >> musíš byť rýchlejší;) si predsa vrcholový predátor, nedaj sa zahanbiť nejakou vydrou :)

        Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 16:03:35

        neprduch >> dopadl jsem stejně ))))

          NVash - Profil | Po 22.1.2024 16:03:15

          brzak >> Přesně 😕 Jak se ta kurva naučí tak chodí, pokud je co brát 🤬 Zastřelit 😤🤘

            Nneprduch - Profil | Po 22.1.2024 15:51:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nakoukla sem ta moje a že prý čumím na samé nahotinky, jako bych toho doma neměl dost, tak sem dám pár vtípků:))

              Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 15:48:03

              Vash >> tak to mě to tam ta kurva vybere do jara!

                NVash - Profil | Po 22.1.2024 15:46:53

                brzak >> Jo je 😉 Kdysi sem dělal správce u typka co měl rybník. Každý den 2-6 kaprů venku a takhle okousaných 😕

                  NGoonch - Profil | Po 22.1.2024 15:42:20

                  Vash >> jo jo, to je jak s tím kaprem mydlil o větev 🤣

                    Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 15:31:21

                    Vash >> vydra nebo Worm? ))))

                      Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 15:18:09

                      Vash >> ty jseš ledňáček,je to od vydry?

                        NVash - Profil | Po 22.1.2024 15:14:45

                        brzak >> Neé to byl ledňáček 😲😉🤣🤘

                          Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 14:55:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          retrívr >> tak jsem oslovil pár lidí a podívej co už se Ti sešlo 😀

                            Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 14:44:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes jsem narazil v revíru na toto,myslíte že to byla vydra?

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 13:05:18

                              Beru psisko a jdeme se projít v rámci možností ve městě někam do přírody, tak se zatím mějte a čabas. x)

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 13:04:12

                                schmetterling >> Za chvíli si člověk nebude moct ani udělat oheň na zahradě, jestli to takhle půjde dál. :-)

                                  Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 12:21:08

                                  MAXXSKATER >> Lososa tu máme akurát tak v Kauflande :)

                                  Chrániť rybu, ktorá sa u nás prirodzene nerozmnožuje je také ochranárske :)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 11:58:57

                                    schmetterling >> To jo, ale třeba takovej úhoř už by tu nebyl ... To samé např. losos ... Taky jsem kdysi četl, že by měl bejt úhoř celoročně hájený ... Proč by pak rybáři vysazovali za své peníze něco, co by pak nesměli chytat ? :-)

                                      Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 11:33:52

                                      Vash >> Veď to je úplne jasné pravidlo- čo ide do dierky, musí ísť aj z nej von, nie? :D

                                        Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 11:33:15

                                        MAXXSKATER >> A ked takýmto úctlocitným ľuďom ukážeš fotku od @brzak alebo z dierok od @Vash , chcú Ťa poslať do inej dierky :D

                                        Ale na druhú stranu- keby nebolo rybárov, vieš koľko by všade behalo vydier? :) A vody by boli čistejšie, nakoľko by tam neplávali tony rýb domácich, cháp kapř prasečí :D

                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 11:29:00

                                          Vash >> Jasný, přesně tak to je, taky takové dírky znám, že si toho pstruha musíš po ulovení vzít nebo ho případně nechat správcovi, který je pak prodá někomu, kdo jede okolo nebo se mu ten den nepoštěstilo ... :-D

                                          Třeba se k tomu ještě děti dostanou časem, ale nemá cenu je do toho nutit a takzvaně to lámat přes koleno. =)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt