Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nbrzak - Profil | Út 23.1.2024 13:31:12

    retrívr >> teď jsem byl na poště a jede to k Tobě,tak jsem zvědavej jak to bude české poště dlouho trvat,dej vědět až Ti to dorazí,čus.

      Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 13:25:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MAXXSKATER >> Hoj JAROuši :-)))))
      Nehodláš vodlítnout do teplých krajů, že nééééé ?!?!?!? :-)))))

        Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 13:18:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> Tož ať máš nad čím rozjímat, rumajzlíku :-)))))
        ...a kam na ně chodím je tajné, prostě rostou :-))))))))

          NVash - Profil | Út 23.1.2024 12:32:13

          jetam >> Kam ty na to chodíš 🤩🤤🤗

            Njetam - Profil | Út 23.1.2024 12:18:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ..

              NPetr64 - Profil | Út 23.1.2024 12:04:08

              Chjó,zase práca. Ráno dojel borec k nám na firmu a prý,jestli chci kousek roštěnca. Já souhlasil a tak mi toho jebl 13 kilo.

                Npoky82 - Profil | Út 23.1.2024 9:06:18

                pajagogo >> No to se uvidí, jestli to tam aspon trochu někde něco vymlelo. Poznáme z jara při koupání. Nebylo by to špatný, kdyby to odneslo nános.

                  Npoky82 - Profil | Út 23.1.2024 9:05:08

                  Worm >> Ale nasadili si tam ryby pro deti. Někdo to mel myslim soukrome, ze si budou moct deti z vesnice chodit zachytat. A po zime bez ryby.

                    Nschmetterling - Profil | Út 23.1.2024 7:36:17

                    Vash >> brzátkom udolá aj vydru, nemaj strach :)

                      NVash - Profil | Út 23.1.2024 7:33:15

                      brzak >> Vem si klacek na vydru 😉💪🤣

                        Nschmetterling - Profil | Út 23.1.2024 7:28:57

                        sasan111 >> tak jeden nôž do hlavy a druhý do ocasa 🤷

                          Nbrzak - Profil | Út 23.1.2024 6:51:48

                          dobré ráno všem,káva a k vodě.

                            Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 1:05:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MAXXSKATER >> :-)))))))))

                              Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 0:30:32

                              retrívr >> No všichni né, ale nevadí :-))))))
                              ..tak třeba já.....

                                Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 0:15:52

                                schmetterling >> Úhoř se vrtí i s tím nožem a leze i po přinesení dom :-))))))

                                  Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 0:12:46

                                  Vash >> No bodaj bys pak chytil šedesát kousků, když si čuměl po robách !!!:-)))))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Út 23.1.2024 0:08:14

                                    MAXXSKATER >> A takovych komediantů já sežeru při špatnéj chuti aj patnáct aj s tebů, dlouháne !!! :-))))))

                                      Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 20:02:49

                                      brzak >> Pravdu sem ale dávat nemusíš, no i když oni to všichni kluci vědí.

                                        Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 19:56:44

                                        retrívr >> to už jsi poslal ty hlavo skopová ))))

                                          Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 19:49:33

                                          brzak >> Uděláš mi velkou radost, myslkím , že i dalším. Ani nevím, jestli jsem Ti už poslal adresu. Pro jistotu Ti ji pošlu na SZ.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt