Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NVash - Profil | Po 22.1.2024 11:26:51

    MAXXSKATER >> Asi tak 😉 Navíc tuto je přímo pstruhařství a sádky sou hned vedle 👍 A hlavně mají v pravidlech chyť a vem 😤
    Jo děti bylo dost. Taky sem tam kluky bral bo to bere a baví je to. Myslel sem, že je chytne rybaření, ale prd 🤣

      NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 11:26:49

      schmetterling >> Úplně nevím, jestli za to můžou v tomhle směru "kšiltovkáři" a "bivakáři". :-))) Ti můžou za jiné věci, pokud máme jít do detailů, ale oni si je zkrátka od ostatních rybářů dokáží prosadit. :O Já bych to nazval tzv. "dobrosery" ... :-D V tomhle směru jde v mých očích o "pseudo-ochranáře". =) Co chtějí chránit rybičky ve vodě, kterým zlí rybáři ubližují ... Leč si neuvědomují, že by zde už spousta rybích druhů bez rybářů ani dávno nebyla ...

        NSharry - Profil | Po 22.1.2024 11:22:36

        Petr64 >>
        tak to ja si splavek rad opravim.., ikdyz jich mam opravdu moc.. , tak tech " chytacich" je jen par 😂😂😂
        kdysi jsem daroval cca 600-700 splavku a pak mi skoro pul roku nebralo...😂🙈🙈

          Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 11:15:14

          MAXXSKATER >> A kto za to môže? Kšiltofkári a bivakári :D Stačí sa ísť počas sezóny pozrieť okolo vody :)

          Ja to hovorím stále- svět sa v prdel obrací :(

          Aj u nás v myslivosti sa to s*re každým rokom... Zákaz olova je len začiatok....

            NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 11:11:50

            schmetterling >> :-))) Byla jiná doba, no ... Tady už začínají i sílit hlasy na to, aby se rybolov zakázal či omezil ... :O

              Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 11:05:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              MAXXSKATER >> Snowflakes nerieš, rybári boli vždy tvrďasy :) U nás lovila stará škola do čereňa aj v mraze zabrodená do pol pása. To boli chlapi, nie ako tí kšiltofkári a bivakári teraz :D :)

                NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 11:03:02

                schmetterling >> Ano, takhle to dělala tzv. "stará škola", jenže dnes by to tu některým způsobilo infarkt. =)

                  Nretrívr - Profil | Po 22.1.2024 11:02:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ---

                    Nschmetterling - Profil | Po 22.1.2024 10:59:47

                    MAXXSKATER >> Úhora si prichyť čepeľou noža zabodnutého do hlavy- potom sa už vrtieť nebude. Nemáš za čo :)

                      NPetr64 - Profil | Po 22.1.2024 10:52:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sharry >> Splávky neopravuju. Mám na jejich uložení spešl krabičku,kterou vždycky po naplnění zapomenu u vody. Je dost lidí,který je ještě využijou.😉

                        NPetr64 - Profil | Po 22.1.2024 10:49:29

                        poky82 >> To nemá,ale ekluje se mi chytat přerostlý kaprotlouště na stojáku.🤔

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 10:28:27

                          Vash >> -_- Ty vole, tohle mě fakt vždycky dostane ... Ten majitel toho rybníku z toho má kšeft a milerád tam ty ryby koupí a dosadí i několikrát za sezónu ... :-D Tohle bych pochopil od lidí, co nejsou rybáři, ale ne na rybářském serveru ... Jedna věc je "těžit" ryby na svazovkách, ale druhá věc je, když si ty ryby člověk bere na soukromkách. =) Jinak je super, že i dneska ještě děti dokáží jít v zimě ven a nejenom čumět do beden - palec nahoru. =)

                            Njetam - Profil | Po 22.1.2024 10:25:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ...

                              NVash - Profil | Po 22.1.2024 10:17:05

                              MAXXSKATER >> Že sem debil a měl pode mnou prasknout led a že mi tam na příště nic nezbude 🤣 Frajer asi netuší, že tam ty ryby pravidelně sypou pro takový debili jako sem já 😤 Docela mi překvapila i účast žen 👍🤩 Byla rám i sama mamina s dětma 😲 A pěkná 😋🤗

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 9:33:02

                                Vash >> Jako souhlasím s tím, že udělat pěkné fotky i na dírkách je pořád oproti lovu úhořů o poznání snazší. Ono dělat pěkné fotky se slizkým tvorem, co se ani na chvíli nepřestane vrtět (navíc v noci a o samotě) není úplně jednoduché. :-D Jenže vysvětluj to někomu, kdo úhoře v životě třeba ani neviděl, natož aby ho chytil ... :-))) Copak Ti přišlo za zprávičku ? :-D Že jsi prachsprostý vrah a ze sivena mohl v soukromáku vyrůst trofejní kousek ? =)

                                  NVash - Profil | Po 22.1.2024 9:09:10

                                  MAXXSKATER >> Tak dají se udělat u pěkné fotky 😉 Ale je to prostě masařina a krev k tomu patří 🤣🤘
                                  Navíc spoustě lidem to zvedne tlak 😆
                                  Třeba teď jak sem dal do ML fotky mi přišla líbezná zpráva 👍🤩😤
                                  Mě prostě dírky baví 🤘

                                    NWorm - Profil | Po 22.1.2024 8:31:48

                                    pajagogo >> Samotná slivovice či samotný rum, taky zahřejí.....a pokud ne, tak je potřeba zvýšit počet :o).....Obvykle ovšem zahřívá jen čaj z termosky, protože tou dobou nejraději vláčím a často jezdím autem :o)

                                      Npajagogo - Profil | Po 22.1.2024 8:29:14

                                      Worm >> tak nemusíš to do sebe lejt nutně u stánků, já si ho mezi svátkama dělám doma a jako tekutý zahřívadlo fakt doporučuju, stačí jeden hrnek

                                      no a že sou lidi prasata vidím denodenně, bohužel

                                        NWorm - Profil | Po 22.1.2024 8:25:06

                                        pajagogo >> Pavle...nelemtám, naposledy jsem pil něco podobného na stánku pár let zpátky na silvestra, když jsme čekali na Václaváku, až otevřou divadlo :o)......já to špatně snáším, tyhle stánkové prodeje.....Lidi si nosí teplé nápoje, tváří se pozitivně zachumlaně v čepicích a pak jebnou ty pohárky, kam se jim zlíbí. Třeba kolem Mlýnů u Chrudimky, bych ti přál vidět, jaká dokážou být lidi hovada v kombinaci s nedostatkem odpadkových košů. Klidně narvou kelímek do dutiny stromu apd.....

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt