Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 8:22:19

    Vash >> Normálnímu člověku musí bejt jasné, proč se do těchto rybníků ten siven či duhák dává. No a normálně uvažujícímu člověkovi je taky jasné, že při teplotách pod nulou nebudou krásné fotky jako s kapř v létě. =)

      NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 8:20:23

      sasan111 >> Fakt ? :-))) Tady na náměstí by Ti komedianti řekli, že takovejch na*erou z fleku plnej kýbl. :-)))

        NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 8:19:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        brzak >> Lubošku, že jsi to Ty, tak já Ti poradím strašně osvobozující moudro ... Chytej ryby jenom kvůli tomu, že Tě to baví a nepřepočítávej to na peníze, na kolik Tě ten nebo onen lov vyšel korun a jestli se Ti náklady vrátily. =)

          NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 8:18:27

          sasan111 >> :-))) Helééé, volééé, už jsem Ti na to několikrát říkal, že takhle při pohledu z okna mi to přijde nejen poetické, ale i hezké. :-))) Nicméně mi ten venkovní pobyt dneska už pomyslně stačil ... :-D Byl jsem se synátorem opět u doktorky ... Už se těším na těch příjemných více než 10 stupňů nad nulou, co mají být ve středu ... :-P

            Npajagogo - Profil | Po 22.1.2024 8:11:14

            Worm >> když lemtáš v zimě u stánků punč a není vojebanej, tak to máš taky víno s kořalou

            https://www.toprecepty.cz/tipy-triky/jak-pripravit-punc-recepty/#utm_content=organic&

              NMAXXSKATER - Profil | Po 22.1.2024 8:09:53

              Dobré ráno všem. x)

                NWorm - Profil | Po 22.1.2024 7:55:10

                brzak >> Dřu....tak nespím. Jasně, že byly ryby, copak jsem gaučák, jako ty? :o).....voda sice sotva tekla, protože když jsme šli ráno plavat, bylo ještě -7°C a taky to pak bylo znát.....Každopádně jsem nakonec ryb měl dost, ale oteplení bych uvítal.

                  Nbrzak - Profil | Po 22.1.2024 7:41:59

                  Worm >> co tady čenicháš,v neděli byly ryby nebo gaučing? )))

                    NWorm - Profil | Po 22.1.2024 6:29:45

                    Sharry >> Pozdní sběry do svařáku? Škoda......na druhou stranu-z hnusného vína=hnusný svařák :o)
                    Groček s citrónem a třemi hřebíčky znám, ale tohle jsem snad četl až tady.........byť mi kamarád kdysi vyprávěl, že smíchali spousty různýho chlastu do kupy s kompotem a ve finále do toho jebli rozžhavené kladivo z ohně, aby to ohřáli a jéje, to prý byla mantra :o)

                      NWorm - Profil | Po 22.1.2024 6:25:41

                      sasan111 >> Čůčo s Alpou jsem slyšel, ale víno s rumem ne.....asi jsem ještě moc mladej, na to abych všechno viděl a slyšel :o)))))
                      Já na vojně pil obvykle jen pivo......a i tak jsem byl rád, že jsem ráno doklopýtal do tanku a jel :o)

                        Nsasan111 - Profil | Po 22.1.2024 6:19:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >> Héééle, když se chce, všecko jde...zimní posez pro tebe a Wikinga :-))))))))

                          Nsasan111 - Profil | Po 22.1.2024 6:15:40

                          Vash >> To bylo ryb jak na Aljašce :-))))))))

                          Tož pojďme zabrat , lenoši....ale né do betle !!!! :-)))))
                          Ať se daří všem a celý den :-))))))))

                            NVash - Profil | Po 22.1.2024 6:06:07

                            brzak >> Tak bylo to na objednávku takže peníze se vrátili 😉 Třeba teď sem platil 1100 Kč

                              Nsasan111 - Profil | Po 22.1.2024 6:05:39

                              ŠUKI >> To co ty znaš, to sem já už dááávno zapomněl !!! :-))))))
                              A tu specialitku pijů aj na Kopanicách a všici podhořáci z Beskyd i Bílých Karpat :-))))

                                Nsasan111 - Profil | Po 22.1.2024 3:43:56

                                Sharry >> Jojo, Natálka je kusanec baby 😋😍😋😋😎

                                  Nbrzak - Profil | Ne 21.1.2024 23:04:58

                                  Vash >> pěknej lov,zážitek určitě neskutečnej,ovšem následující platba taktéž,toto mě bohužel nic neříká,ale dobrý.

                                    NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 21:40:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    a trochu usmevu 😇😊

                                      NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 21:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      trochu tajemna 😇

                                        NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 21:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        sasan111 >>
                                        a na to si placnem !😂😂

                                          NŠUKI - Profil | Ne 21.1.2024 21:21:42

                                          sasan111 >> Ty přece nemůžeš vědět kde je Jablůnkov, neříkej že tam dodáváš ty svoje patoky 🤣
                                          Tam se pije jenom VÁŘONKA, bo to být "GOROLIJA" 🤗

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt