Vážně nevážný pokec :-))) | MRK.cz

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:13:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přemejšlím, koho z vás mám na to nominovat ... Myslím, že každý z vás je na tu práci něčím více než vhodný. :-)))

    https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/156-vyberova-rizeni/1470-vyberove-rizeni-statni-trener-zen-reprezentace-lru-plavana-2

    @sasan111 @brzak @Sharry @Vash @marmyš @vladěna @dada11

    🤣 🤣 🤣

      NVash - Profil | Čt 18.1.2024 20:57:47

      sasan111 >> A já vítr, který ohni pomáhá 😉🤘💪🔥

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:56:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:53:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> Jo, to uklidňuje, uhlíky, pohled do ohně...já jako zrozenec ve znamení Leva o tom něco víííím :-))))))

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:52:27

            Sharry >> Též jsem na to myslel, když jsem to četl ... Jenže tito naši noví spoluobčané budou brzákovat všude.

              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:51:57

              Sharry >> No tak si na plavačku dáte závod o největší ouklejku a nebo pojedete na kila ryb "O Brzákův keser " :-))))))))))

                NVash - Profil | Čt 18.1.2024 20:48:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                sasan111 >> Velkolepý 😍😋😘🤤
                Taky mám pro tebe žhavou zrzku 😉🤣🤘

                  NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 20:46:15

                  MAXXSKATER >>
                  kurnik, chteli jsme jet letos na Slapy a ted ctu, ze uz tam asi nejsou cecka .., ze zachutnali UAčkám... 😂😂😂

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:43:27

                    Sharry >> Je to přesně tak, jak říkáš. Takových "Brzáků" jsou plné břehy našich vod ... Znal jsem i takové, co těch kaprů měli v povolenkách třeba i dvakrát tolik, co jich měl loni on. No a ti si pak nejvíce ze všech stěžovali, že je v té vodě hovno ... To pak člověk nevěděl, jestli se má po něčem takovém smát nebo brečet ... To je realita.

                    Jasná věc, jen sem ty vtípky a baby tlač, ty jsou totiž společně lékem nejen na všechny neduhy, ale i Brzáky. :-)))

                      NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 20:39:43

                      MAXXSKATER >>
                      jasny.., ja jo ho raky tak nejak beru.., je to sice provokater.. Ale jeden z mala, co sel z kuzi na trh bez pretvarky 😂😂😂

                      on se otrepe, hodime par forku, on si bouchne po 5ti-6ti kapřích hlavách a bude vse ok 😉🙃

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:34:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sharry >> :-))) Jenom blbněte ... :-))) Až se s nimi u vody spřáhne, tak už vám do smíchu potom nebude. :-)) Jenom já jsem v pohodě, protože jako jedinej si z něj srandu nedělám. :-))) Je to přeci jen můj pokrevní bratr. :-D

                        https://www.youtube.com/watch?v=HBL-7QDwCx8

                          NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 20:29:07

                          MAXXSKATER >> 😂😂😂

                          co tam adi chybi 😁, poprve vidim od Martina " trochu osobnější fórek" 😁😇🤣

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:28:47

                            sasan111 >> Jak je libo, Ty jeden kujóne. :-))) Taky se nebojím - já jsem totiž strach a peníze nikdy neměl. :-)))

                              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:25:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vash >> ....mám tu pro tebja nějaké zrzky :-))))))))))

                                Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:18:10

                                MAXXSKATER >> Já se nebójím...enom mám negdy strach !!! :-)))))))))

                                  Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:15:50

                                  MAXXSKATER >> ...sem si dovolil, pán veľkomožný !!! :-)))))))
                                  Ať je veselo v našem rybníčku :-)))))))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:13:29

                                    sasan111 >> Nic se neboj a dočkej času jako husa klasu. :-))) Ona jednou spadne kosa na kámen, neřádi. =)

                                      Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:12:22

                                      MAXXSKATER >> Z tebe vyšetřovatel nebude...jsi vedle jak ta jedle.
                                      Ale hoď čučku do Plkárny, Maťák vesus Brzák :-))))))
                                      ...kurnik šopa zase druhej... :-////

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:10:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tohle nesmí být nikdy zapomenuto ... Tudíž jsem to uložil na věčnou památku aneb dokud bude MRK MRKem. :-D

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 20:10:25

                                          sasan111 >> Takže odtud, respektive od Tebe, vítr fouká s tím předsedou ? Jsem to nějak zapomněl vyšetřit :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt