Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 20:06:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> No tak běž, běž, makej a nevykecávej kecko....a stejně si všech kecek přecéda a král Kecal I. !!!!! :-)))))))))
    ...znám jednu dívku, má studenééééj auťák a su kavalír..a chalupu a chalupu.... :-)))))))

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:58:51

      sasan111 >> :-))) Já vůbec nejsem ukecanej, i když takovej Jirka tvrdil (a stále tvrdí), že tu hubu nezavřu. :-))) Budiž mu kyberprostor na MRKu lehký, když si tu smazal účet. =) Ty vole, s tím dej pokoj - do rána už tu nechci nikoho vidět ... Bohatě mi stačilo, že mi před chvílí volal kolega ... Potřebuju se soustředit, nechci být rušen. :-)))

        Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:56:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> Jsi mě předběhl...ale mohl by si k tomu ještě pustit písničku.....
        https://www.youtube.com/watch?v=pM6WTl0Yg5o

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:56:50

          brzak >> Ano, tam se můžeš realizovat. Můžeš si s nimi poměřovat nejen ponechané ryby v úlovkových lístcích, ale i ty ryby ponechané tzv. nelegálně. =) Ale chovej se tam slušně, ať Tě ruka páně (rozuměj má) nevykartuje. :-)))

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:55:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vash >> Teď jsi uhodil hlavičku na hřebíček !!! =) Grilovačka je událost, kterou si musíš užít - ne u ní mrznout. =)

              Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 19:53:04

              to je pořád brzák,brzák,brzák a teď všichni objevili problém-ukrajinci se vrhli na rybaření-diskuze.

                Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:52:23

                MAXXSKATER >> Tož to sme dvá ukecaní !!! :-)))))
                Kdo se moc ptá, moc se dozví aneb tlučte a bude Vám otevřeno !!! .-))))))))
                ....tož běž zas nekoho vyprovodit donchuáne...teda požváchat svačinu, že jóóó ?!?!?!?!? :-))))))))

                  NVash - Profil | Čt 18.1.2024 19:51:34

                  MAXXSKATER >> Inu můžeš, ale....... 🥶🤣🤘

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:50:06

                    sasan111 >> Dobrý nápad, máš bod. Jenom se obávám, že si i tak nebudu moct sednou ke grilu v trenclích. =)

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:49:00

                      sasan111 >> O takových věcech gentleman také nemluví - přijeď si je tedy omrknout sám a pak je zhodnoť. :-D

                      Já snad příště raději napíšu jen to, že mizím, aby Ti moje svačina na noční šichtu tolik nevisela v palici ... ;-D

                      Jelikož nemám línou hubu, tak se Tě klidně zeptám 5x, páč stejně tak velký deníček k zapisování nemám. =D

                        Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >> ...a když chceš furt to jaro, tak si skoč do barev a laků a papírnictví, přilož ruku k dílu !!!!!!!!!!!!.....viz. ftip :-)))))))))))

                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:44:58

                          brzak >> Co se pleteš do filosofické debaty ? Až bude debata o přípravě rybích pokrmů, tak budeš tázán. :-)))

                            NVash - Profil | Čt 18.1.2024 19:39:52

                            sasan111 >> Dělám indiánskou saunu 😉 Taky sme na kameni házeli vše možné 🤣 Tak ona by šla udělat i pro jednoho, ale zase by chyběl kolektíf 🤘 A zasejc je rozdíl pára, suché teplo. Dyk víš 💪

                              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:34:39

                              MAXXSKATER >> Co se čílíš, to vysvětluj doma...apropó jsou hezké ty dvě nerodinné příslušnice něžného pohlaví ??? :-))))))))
                              ...no ten časový harmonogram nákupu svačiny je v mlžném oparu, z toho by se dalo leccos vyčíst mezi řádky !!!! :-)))))))
                              Jóó na časové linky jsem také specialista !!! :-))))))..začni si ty mé profese zapisovat, ať v tom nemáš pak guláš a nevotravuješ opakujícími se dotazy na mé specializace !!!! :-)))))

                                Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 19:28:07

                                MAXXSKATER >> bla bla bla,dobře tady blábolíte ))))

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:26:09

                                  sasan111 >> Takhle na fotce to vypadá velice na idylicky. =) Na to bych se pak kouknul klidně i v létě. ;-D

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:25:25

                                    sasan111 >> Ty Vendelíne jeden, sváču jsem si šel koupit ve 4 a vrátnicí v rachotě jsem procházel zhruba za 10 minut 6. :-D Jenže právě přesně tak to bylo - Ty tu o tom kecáš, jako kdybys nás snad pozoroval ze křoví. =D

                                      Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MAXXSKATER >> Tu znám nazpamět..ostatně jako mnoho dalších, mám vééélkokapacitní HDisc :-))))

                                        Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:16:13

                                        MAXXSKATER >> O nějakém vyprovázení čečetek tu nebyla zmínka, šel sis koupit sváču, ty švestko !!!! :-))))))
                                        ...a také hemzy, žes čekal až se zahřeje auto...to si nech jako výmluvu dom, ty gentlemane :-))))))

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:14:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          sasan111 >> Fakt meteorolog ? Bych Tě spíše tipnul na gynekologa-amatéra ... :-))) Jinak jsem to věděl, že sem pustíš do éteru nějakou písničku o tom bílém svinstvu. =) Tady máš jednu z mála písniček, co mi smí přes práh:

                                          https://www.youtube.com/watch?v=pxfE0SSgjMw

                                          https://www.youtube.com/watch?v=QgvOc2AfIQw

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt