Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:13:02

    Vash >> Pár prken, staré Petry či jiné kamínka a sauna pro jednoho je hned.
    Když bys viděl jaká provizorní sauna vznikla u jednoho kámoše v době kóvidu pro 4 lidi za jedno odpoledne, tož bys nechápal :-)))))) Místo esencí se na kamna šplóchla slivovica a to byl ceremoniál saunowy !!! :-))))))

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:12:03

      sasan111 >> Pravda je taková, že já o tom, abych byl ryzí otužilec (či jak si to nadáváte), netoužím. Kdybych doma neměl ženu s dětmi, tak by mi tam stačilo třeba i 15 stupňů. :-D Zase to není až tak dlouho, co jsem ještě v tomhle počasí "blbnul" a chodíval se pokoušet k nám na řeku o mníky - výbavu tvořil hlavně vaťák s rumem. :-)))

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:09:27

        sasan111 >> Jsi spadnul z višně či z třešně (z trnky - abys tomu rozuměl) nebo co ? :-))) Prej těsto ... Copak už tu jsou zase Vánoce nebo mi začíná rybářská sezóna, abych se tu s něčím takovým patlal ? :-D Kolegyně tu při střídání měla ségru, tak jsem je jako slušný gentleman vyprovodil na parkoviště a počkal, než se jim zahřeje auto. :-))) Takoví muži ještě pořád nejsou jen ve filmech ... :-D No a pak jsem si to ještě venku pozavíral a pozamykal, abych tam pak během noci neměl tolik lítání. :-))) To víš, nemám hlavu jen na to, aby mi nesněžilo do krku. =D

          NVash - Profil | Čt 18.1.2024 19:05:57

          sasan111 >> No saunu bych si taky dal 💪 Už nějaký pátek plánuju výstavbu sauny na zahradě, ale..... 🤣 Do mé pětiletky hodilo vidle zdražení materiálu 😩 Ale ono to jednou dopadne 😤🤘

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:04:38

            retrívr >> Ano, pro mne je to taková vzpomínka na dětství a vlastně si i myslím, že jsem z poslední generace, která si ještě venku hrála na Vinnetoua a Old Shatterhanda. :-) No a jelikož jsem byl vlastně vždycky ten největší z davu, což mi zůstalo i dodnes (mám přes 2 metry), tak jsem býval vždycky Old Shatterhand. =) Akorát jsem nevěděl o tom, že můj opravdový pokrevní bratr rudé barvy bydlí vedle v Pardubicích a v Semtímě mu uklízečka říká familiárně říká "Brzáku". :-))) Tady vidíš, jak je to s tou matematikou zrádné ... Když si vezmeme průměr našich zmasených mých a jeho kaprů, tak jich máme oba přes 50 a oba dva jsme rázem nenažrané masny. =) Zatímco realita je taková, že já jsem loni vzal asi jen jednoho kapra a on jich měl přes 100. :-D Statistika je nuda. =)

              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 19:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              MAXXSKATER >> Jóó, moje druhé povolání je meteorológ.....máte štěstí, že jsem šel kolem !!! :-)))))))....a nejedu do sauny, tož vám tu budu pouštět moudra celé večír...že jste ráááádi ??? .-))))))))))
              ..a eště ta písnička :-)))
              https://www.youtube.com/watch?v=qwIeibV5lYw

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 19:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                sasan111 >> No, ono i kdybys to se mnou neměl vydržet, tak by Ti stejně nic jiného nezbylo. :-))) Leda bys mě začal ignorovat jako Brzáčka ... :-))) Písničku strč do zádele, stejně bys nechal zahrát něco o zimě. :-D

                  Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:59:18

                  MAXXSKATER >> No to z tebe otužilce neudělá...ale každý nějak začíná :-))))))))))
                  ...a o sauně vím taky své, šak su tam 3x týdně...a chodí tam i dívčiny křehké a héééézké a hópnů do studenéj vody jak nic.Zato někteří "šampóni" tam vlezou do půl stehen a vyjedou ven jak namydlená myš !!!! :-)))))))
                  Tož neuč orla létat, sokolíku !!!! :-))))))))))))

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 18:56:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    sasan111 >> Sice mi to skoro ani nejde z nějakého důvodu napsat, protože tomu tak moc často nebývá, ale měl jsi pravdu. =) Vylezl jsem z obchoďáku a padala tam ta "jebka", jak správně poznamenal chytrý kolega Vash. =) Doteď tomu není jinak, takže jsem cestou do fachy nakonec nezmoknul deštěm, ale od toho bílého svinstva. =)

                      Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:54:45

                      Vash >> Jel bych do sauny, ale přituhuje a prší, či spíše mrholí a to se mě nelíbí :-(((((((((( ....cesta večer v 22.00 by mohla bejt náročná :-/////

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 18:54:10

                        sasan111 >> Já reagoval zevrubně, Ty jeden mameluku. :-))) Vím až moc dobře, jaké jsou ženštiny v našich luzích a hájích - samozřejmě čest výjimkám. =) Většina z nich by doma chtěla ideálně 25 °C, což třeba v takové Anglii o nás vůbec nechápou. :-D Tak proto jsem psal o Rusku a Finsku, kde jsou dívčiny otrlejší, otužilejší a obecně o dost více zocelenější, co vyběhnou ze sauny a klidně hned skočí do vedle stojící kupy sněhu. x) Tady abys takové pohledal jako jehlu v kupce sena ... =) Sám jsem dost otužilej a u nás v robotě, kdokoliv přijde ke mně do kanclu, tak nechápe, jak tu může sedět a prý tu týrám holky zimou (okna jsou dokořán a topení vypnuté) ... :-D

                          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:52:51

                          MAXXSKATER >> No to je dost, ty si snad v pekárně mísil těsto...nebo si teprve mlel mouku ???? !!!! :-)))))))))))

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 18:49:08

                            brzak >> To by byla veliká chyba, Lubošku, protože ten, kdo není na MRKu, tak jako by ani nebyl ... :-)))

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 18:46:32

                              Nazdar parto, tak už jsem na pozici. x)

                                NVash - Profil | Čt 18.1.2024 18:39:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Čas na rum kecálisti 😤🥃🤘

                                  Nretrívr - Profil | Čt 18.1.2024 18:32:07

                                  MAXXSKATER >> zajímavý pohled, povedl se

                                    NVash - Profil | Čt 18.1.2024 18:32:03

                                    sasan111 >> Tady už ta jebka padá 😩🤬🤘

                                      Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:30:47

                                      MAXXSKATER >> ...no my už to s tebou dnes i zejtra nějak vydržíme, nóóó :-///////
                                      ...a když budeš hodnej, tak ti dáme v rádiu zahrát pěknou písničku :-)))))))))

                                        Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:29:46

                                        MAXXSKATER >> Sněžit, spíše sněžit a ochlazovat se prudce má !!! :-)))))...ale sněžení jen slabé.....to u nás má ještě spadnout déšť přecházející ve sníh a ráno mráz....

                                          NWorm - Profil | Čt 18.1.2024 18:28:41

                                          Piskořík >> Mám paměť jako slonové ....neboj😆

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt