Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 18:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Hele, naplánuj si dovču, seš přetaženej...asi lopatou po hlavě :-))))))))) Co sem pleteš Rusko a Finsko, bys čuměl co za květinky se chodí otužovat u nás....a ty ilustrační první tři fota ti měly způsobit husí kůži !!! .-))))
    Ty poslední dvě jsou z našich luhů a hájů...ve kterých vládne paní Zima, přikryty peřinou sněhu spí klidným spánkem, jen vítr hvízdá ve větvích stromů ..... :-)))))))

      NWorm - Profil | Čt 18.1.2024 18:26:25

      brzak >> Tak na druhou stranu...poznáš tady dobré lidi...poradíme ti jak přestat brát zbytečně to,co nutně nepotřebuješ apd🙃

        Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 17:58:40

        největší chyba v mém životě byla,že jsem vlezl na Mrk )))))

          Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 17:57:08

          Piskořík >> já už myslel že tě vzala velká voda i s županem ))))

            NPiskořík - Profil | Čt 18.1.2024 17:54:54

            Worm >> Tak nezapomínejme, že Lubo nejde pro lež daleko….;o)

              Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 17:49:22

              Worm >> jak jsem se v tom přehraboval tak jsem našel kapra o kterým jsem nevěděl,to je celý.

                NWorm - Profil | Čt 18.1.2024 17:31:53

                brzak >> Tuhle jsi psal, že máš v brzáku jednoho kapra...pak byly povodně, neměls noty a teď už tři...mě se zdá.... Kefalín, že ty nám ty počty raději reguluješ,abychom ti tolik nepsali do masničkovského zápisníku hříchů.....To je velmi ohleduplné😏

                  Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 17:27:50

                  Worm >> neboj,zůstali tam dva kapři,divočák a srnčí.

                    NVash - Profil | Čt 18.1.2024 17:25:07

                    brzak >> Taky už se mi dělá místo v mrazáku na divočáčka 😤🤘😋 Ryby mrazím výjimečně, většinou pár kousků na vánoce.
                    V sobotu nejspíš pojedu na dírky tak něco zbrzim 🤘 Ale hned sežeru bo rozdám. Docela se těším na ledu sem dlouho nechytal tak snad to vydrží 💪

                      NWorm - Profil | Čt 18.1.2024 17:22:43

                      brzak >> To je dobře......kdyby vypli elektriku,měli byste v paneláku rybí čmud,jak v pavilonu tučňáků🙃

                        Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 17:20:09

                        Worm >> teď tady byl švára tak jsem mu nadělil ty hlavy co jsi nechtěl na polívku a jednoho karpa,místa už je víc )))

                          NWorm - Profil | Čt 18.1.2024 16:40:58

                          brzak >> Nezapomeň, že máš ještě pár berušek v brzáku, nepotřebuješ masit😳

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 15:57:57

                            Jdu si ještě něco koupit ke sváče na noční, tak se zatím mějte a zdar. x)

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 15:57:43

                              brzak >> Doporučuji na to cejna, plotici nebo nějakou jinou bílou rybu. Z těch je vždycky šupin až až. :-)))

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 15:57:21

                                brzak >> Pokud by mělo být těch slibovaných 10 stupňů nad nulou, tak to už by mě určitě začalo táhnout k vodě. Možná dneska nebo zítra večer sesmolím žádanku o povolenku pro mne a synátora, ale to se ještě uvidí.

                                  Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 15:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  MAXXSKATER >> máme úkol,šupiny na Polčisovu omítku )))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 15:53:40

                                    Vash >> Ano, je to tak. Ještě dneska a zítra mě to čeká, takže musím vydržet, ale snad bude aspoň klid. =D

                                      Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 15:50:01

                                      MAXXSKATER >> to si piš,příští týden budou kousat,má být oteplení! )))) Víkend mám pracovní a hned v pondělí se do nich opřu pokud nebude pršet!

                                        NVash - Profil | Čt 18.1.2024 15:39:46

                                        MAXXSKATER >> Jo klasika 😉🤣😕 Zase jdeš na noční?

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 15:25:01

                                          Vash >> Tady spíše zatím tak nějak poprchává. Ale neboj se, ona se opět potvrdí ta stará známá klasika, že zákon schválnosti pořád funguje. Jakmile budu vyrážet na noční do fachy, tak se spustí ten pravý ceďák. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt