Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NVash - Profil | Čt 18.1.2024 15:02:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    brzak >> Rum otvírám až, když mám zavřenou drůbež 😝 Teď do sebe leju čaj 😤🤘

      NVash - Profil | Čt 18.1.2024 15:01:06

      MAXXSKATER >> Tady docela cedilo, když sem jel do práce, ale věřil sem radaru, že přestane . Přestalo 👍 Celou mojí dlouhou šichtu dobrý, sem tam kapička 🤘 No a když sem to balil tak začlo pořádně a už nepřestalo 😕
      Tak mám dvě nové knihy takže 💪

        Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 14:58:18

        Vash >> topím,čtu a leju do sebe rum jsi zapomněl napsat ))))

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 14:57:20

          brzak >> Nazdar tvrzáku. :-))) Doufám, že máš místo v mražáku a pořádně nabroušenej indiánskej kuchyňák. ;-D

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 14:54:27

            Vash >> Zdař příteli. =) Když se kouknu z okna, tak mi z toho vychází, že počasí je na draka, čímž mi hned dojde, co chtěli říct tím názvem pohádky "Princové jsou na draka". =) Koukal jsem na předpověď a od pondělí by se to mělo už držet nad nulou, co se týká teplot, tak už bude líp, ale nemluvme o tom zbytečně moc nahlas nebo nám tu zase nějací Joudové budou psát nějaké nesmysly o tom, že si máme užívat to, co je zrovna venku ... :-D

              Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 14:52:50

              MAXXSKATER >> ahoj pokrevní bratře ))))

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 14:51:33

                sasan111 >> Ty nejsi jen osel, ale Ty jsi hned tuplovanej osel. :-))) Do Ruska, Finska a tak dále, kde se nacházejí takovéto děvušky, je to od nás zatraceně daleko, tam pro mne nemá ani ten nejmenší smysl se v pauze mezi turnusy vydávat. :-))) Já, když jdu u nás v říjnu plavat, tak už ženské na břehu mrznou jen z toho pohledu. ;-D

                  NVash - Profil | Čt 18.1.2024 14:49:29

                  MAXXSKATER >> I tobě zdar předsedo 😉🤘😤 Tady chčije tak topím a čtu

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 14:48:21

                    brzak >> Jako bychom jim z oka vypadli, co ? =) Když vidím ten Tvůj fileťák za pasem ... :-))) V pozadí už je vidět řeka téměř bez ryb. ;-D Tobě na té fotce už chybí jen ten luk, zatímco já bych ryby střílel legendární puškou. :-)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 14:45:01

                      Zdar všem.

                        NVash - Profil | Čt 18.1.2024 13:06:16

                        ŠUKI >> Neé pro ten teď jedu 😉😤🥃🤘

                          NPetr64 - Profil | Čt 18.1.2024 12:26:14

                          Víc jak půlka šichty uplynula,tak to zabalím. Cestou zajdu koupit masňáky a zejtra se asi ukecám na zahájenou.

                            NŠUKI - Profil | Čt 18.1.2024 12:24:51

                            Vash >> I s Rumem? 😉

                              NPetr64 - Profil | Čt 18.1.2024 12:23:19

                              sasan111 >> Já zabíral už ve čtvrté,ale stejně to stačilo jen na traktoristu.😁

                                NPetr64 - Profil | Čt 18.1.2024 12:22:06

                                hraji >> Tak to jsem rád.😉

                                  NVash - Profil | Čt 18.1.2024 12:22:01

                                  sasan111 >> Přesně 😉 A já už doma 😤🤘

                                    Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 10:59:46

                                    Petr64 >> Kdyby jsi v páté víc zabral, tož bys nesděl v takový boudě :-))))

                                      Nhraji - Profil | Čt 18.1.2024 10:41:21

                                      Petr64 >> nejsi, neboj.

                                        NPetr64 - Profil | Čt 18.1.2024 10:29:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kuwa. To su jedinej kdo dneska hnípe v práci?

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt