Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:09:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    brzak >> A čtyři jsou v procesu už čtvrtý rok 😁 Díky za pochvalu!

      Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 20:08:42

      ŠUKI >> tak jde to tak i tak ne?

        NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:08:03

        ŠUKI >> Ty ho máš pod pupkem 🤣

          NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:07:25

          Sharry >> Lepidlo a perlinka už proběhla,jako amatér to musím ještě přetáhnout,bo napojování na staré nerovné.
          A teď u lahvinky přemýšlím jaká bude finální úprava,bo jen štuk je nuda.
          Přeci jen tady strávím ty mrzké dny polovičky 🤣

            Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 20:06:36

            Polčis >> podběrák pěknej.

              NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 20:05:52

              brzak >> To u vás prvně děláte omítky a pak usazujete okna? 🤣🤣🤣

                NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 20:04:57

                Polčis >> Moja ani neví kde je ventil 🤣

                  NSharry - Profil | St 17.1.2024 20:04:35

                  Polčis >> 😂😂😂 tak to je TOP!👏👏

                    NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:03:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Sharry >> A pak si nedej 🤣 Krásný den to musel být hlavně pro ségru.
                    Ja taky jednou takhle bláznil a jel ze světa,bo v koupelně valila voda přes kachličky....Roba zavřít vodu do sklepa nevlezla,bo pavouci🤣

                      Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 20:02:36

                      ŠUKI >> bez komentářů okurko )))

                        NSharry - Profil | St 17.1.2024 19:59:12

                        Polčis >>
                        jinak parada...👍👍, hodis do lepidla, perlinky, nahodis štuk a je to bomba pecka trucovna , kdyby roba prudila 😂👌👌

                          NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 19:57:51

                          brzak >> A tou pěnou asi zafůkaný ten igelit, tys ale vemeno 🤭

                            NSharry - Profil | St 17.1.2024 19:57:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Polčis >>
                            kuwa..., ja dnes mel v praci volno..., v pondeli na me vlitl jakysi moribundus a vcera jsem se sesypal...

                            Tak dneska jsem mel spat a odpocivat..., mel no..😂😂

                            rano vsem nachystal deckam chalku, odvedl je do skoly a kdyz jsem byl u doktora, volala segra..
                            Ze ji doma tecou vsechny trubky.., kuchyn pod vodou, hajzlik pod vodou, koupelna uplne..., ze to jeji manzel s tatou robili vcera a dneska vsechno tece 😂😂, poslala mi i video.. A pry, at urgentne dojedu, ze je uz uplne v koncich! 😁😁
                            Jak jsem to videl, tak jsem ji hned vokal, at zatahne ventily na stupackach a vola vodare twl 🙈🙈🙈
                            No, zkratim to... V osm jsem dovalil ku segre, pak 3x do OBI a do 13:00 jsem u ni pretesnoval potrubi, vymenil 2 hadice a batetii, zapojil pracku a odpad...😄😄

                            A vecer mi volal svagr, ze mel sice prijet az v sobotu, ale ze dovalil uz dnes , bo problem s vodou u nich a ze dekuje, ze jsem tu vodu poladil, ze super 🙈🙈 ale ze si vsiml, ze na jednom spoji byla rosa.., tak ze ho radeji pretesni 😂😂😂 pýýýčoo.., Jsem myslel, ze ho zabiju!!😁😊😇

                              NPolčis - Profil | St 17.1.2024 19:47:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              brzak >> Bo to nechci zajebat,nejsu zedník aby mi to nepadalo ze lžíce 😁
                              Dělám to poprvé, snažím se a chci si udělat svůj kout na kutění a rybářinu.
                              Čtyři roky už mám rozdělané podběráky co vyrábím.

                                Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 19:39:02

                                Polčis >> jsi to měl přelepený igelitem šupino )))))

                                  NPolčis - Profil | St 17.1.2024 19:36:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  brzak >> Vokýnko už tam je,ti šupiny padaj do vočí 🤣

                                    Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 19:35:11

                                    Polčis >> no vidíš,dobrá práce,ještě tam prdneš okýnko,upravíš podlahu,vyštukuješ,vymaluješ a bude jaro )))

                                      NPolčis - Profil | St 17.1.2024 19:32:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ŠUKI >> Já jen doufám, že to nepotáhnu zase do půlnoci 😁
                                      Ale tož jednu..... ještě dám 🤣

                                        NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 19:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Polčis >> SM jede 🤗

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt