Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:35:57

    Piskořík >> Ještě, že nedrápe u nás ale u tebe 😁

      NSharry - Profil | St 17.1.2024 20:35:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      😊😇

        NSharry - Profil | St 17.1.2024 20:35:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        😇

          NSharry - Profil | St 17.1.2024 20:34:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          😊

            NSharry - Profil | St 17.1.2024 20:32:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            😇

              NPiskořík - Profil | St 17.1.2024 20:27:08

              Polčis >> To víš, Masničky jsou odolný….a nakonec se někde zadrápnou….;o)

                NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:25:42

                Piskořík >> Však vy ho tam jednou na seanci na chatě zlákáte 😁

                  NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:24:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ŠUKI >> Mám naváto a pustil jsem své oblíbence,zachvilu mi pípne sms od roby jestli jsem normální 🤣

                    NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:21:52

                    Piskořík >> Ale chytil se tady 😁

                      NPiskořík - Profil | St 17.1.2024 20:20:41

                      Polčis >> To se nejdřív musíme říznout….já lehce přes dlaň, Lubo v podkolení jamce…..;o)

                        NPiskořík - Profil | St 17.1.2024 20:18:54

                        Polčis >> Podlejzá….bacha na něj…..;o)

                          NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:16:41

                          brzak >> Piskoř?🤣

                            NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:16:05

                            ŠUKI >> Kurva tu je veselo, že si dám ještě jedno 🤣

                              Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 20:15:38

                              Polčis >> není problém,pokrevní bratr a náčelník mě pomůže ))))

                                NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 20:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Polčis >> Mám pampersky.. 🤣

                                  NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:12:48

                                  brzak >> Bys mi musel šupiny dodat 😉

                                    NPolčis - Profil | St 17.1.2024 20:12:11

                                    ŠUKI >> Ale bez ventilku bys měl mokré nohavice 😁

                                      Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 20:11:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Polčis >> udělej šupinovou omítku když to bude ryb.koutek ))))

                                        NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 20:11:20

                                        brzak >> Ale u nás ne, my máme rozum, hlavně po šnapsu 🤣

                                          NŠUKI - Profil | St 17.1.2024 20:10:08

                                          Polčis >> To je už ventilek ... 😉

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt