Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Polčis - Profil | St 17.1.2024 19:28:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    brzak >> Bílý maso má candát,kapr je barevnej 😉
    Už ne, už mám hotovo pro dnešek a otevřel sem šestého šmatláka a koukám jak schne lepidlo na zdi.

      brzak - Profil | St 17.1.2024 19:25:54

      Sharry >> zrovna mám krátkej týden,to bude hezký.

        Sharry - Profil | St 17.1.2024 19:25:41

        Polčis >> 😂🤣🙈🙈

          Sharry - Profil | St 17.1.2024 19:19:37

          brzak >>
          uvidime 😉😉

            brzak - Profil | St 17.1.2024 19:01:20

            Polčis >> to víš,bílý maso )))) makáš makáš?

              Polčis - Profil | St 17.1.2024 18:59:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              brzak >> Tvl ty jak sežereš rybí maso,jsi hned veselá kopa 😁

                brzak - Profil | St 17.1.2024 18:47:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> může bejt,ale Vinnetou měl přítele a pokrevního bratra Old Shatterhanda a tím budeš Ty ))))

                  brzak - Profil | St 17.1.2024 18:36:19

                  Sharry >> příští týden hlásej oblevičku,budou kousat bejku! ))))

                    Sharry - Profil | St 17.1.2024 18:24:59

                    brzak >> 😆🤣

                      MAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 17:51:26

                      Tak jo, já mizím, zatím čao. x)

                        MAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 17:50:38

                        brzak >> :-))) To je bez debat - jednou se staneš legendárním pojmem jako na Divokém západě Vinnetou. =D

                          brzak - Profil | St 17.1.2024 17:41:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MAXXSKATER >> to by měla být pro Tebe pocta že Tě zdraví podruhé taková rybářská ikona😀

                            MAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 17:36:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            brzak >> Nemusíš mě zdravit dvakrát, já nejsem uklízečka od vás z práce, kterou si předcházíš kapřím masem. 😀 Jinak máš recht, raději si zmas klidně 100 kaprů, než abys vzal jednoho úhoříka, Lubošku ... 😂

                              brzak - Profil | St 17.1.2024 17:26:42

                              MAXXSKATER >> zdar záhumenkáři,zrovna Ty že tady brečíš, by mě nenapadlo,aspoň máš záživnější lovy a udělá Ti to větší radost když něco vypáčíš z vody,na hady nechodím tak máš kliku😀

                                Sharry - Profil | St 17.1.2024 17:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                chlopci, nenechavam nic najide.., zrovna pripravuju medecíínu...😇😅

                                  brzak - Profil | St 17.1.2024 17:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  👍

                                    MAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 17:22:16

                                    ŠUKI >> :-))) Hele, Chachare, buď rád, že ho nemáš v revíru ... :-P Já ho mám za humny, cca 10 kilometrů. -_- ;-D

                                      MAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 17:21:05

                                      sasan111 >> :-))) Ty vole, Ty schizofreniku jeden ... :-))) Právě takto oblečenou babu v zimě nepotkáš. :-D

                                        sasan111 - Profil | St 17.1.2024 17:12:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Je čas na dobrou kolumbijskou kávu :-)))))

                                          ŠUKI - Profil | St 17.1.2024 17:09:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          MAXXSKATER >> A BRZÁK, to tam zapomněli napsat 🤣

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt