Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Nvaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 14:41:49

    Co to tu vyvadite? :D

      NLasskoun - Profil | Po 29.10.2018 14:30:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      já 2 >> ... nade mnou?;-DD ... a proóóč?x-DDD

      ... vždyť já se tu s nikým nehádám ani nedohaduji (a pokud už, tak se tu plánovitě pošťuchujeme s Kubou nebo s Martinem ":-),... jinak tu a tam maximálně jenom občas reaguji na "do mě rejpání" od Petra64 nebo od "tetičky z Orlíku" (což je jejich zdejší častá zábava, jsou furt jak "malý děti ":-))))
      ... nebo to se snad snad nesmí?;-))) ... jak mám teď odpovědět, např. kakr-ovi na jeho příspěvek níže ... ";-)

      ... téda, víš jak jsem byl rád, že mi tu konečně byla udělena červená karta ... "x-DD ... už jsem se přímo tetelil radostí, co na to řekne MAXX, až dorazí ... ":-D ...... a on mi to celé někdo úplně zkazil tím, že mi tu redku zase odebral ... ":-DDD

      (buch ... a mám ji tam zpátky ... "x-DDDDD)

        Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 14:28:55

        já 2 >> Moc ráda bych ti vyhověla,ale ..zkrátka v téhle anketě se zdržuju hlasování:-))

          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 13:31:09

          Lasskoun >> Nad Tebou také visí Damoklův meč... tak se moc nesměj

            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 13:30:32

            jarda85 >> Možná mu jí vezmu, ale to se prostě nedalo nedat...

              Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 13:27:17

              já 2 >> Dobrá práce 😂😂😏

                Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 13:24:39

                Amurkiller >> Už jo

                  NLasskoun - Profil | Po 29.10.2018 13:21:46

                  Amurkiller >> ... "x-DDDD ...

                    NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 13:09:54

                    Zdarec,

                    Co to tady je za bordel?Proč nemám redku?

                      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:51:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      kakr >> Mo beru...
                      A to že jsem odjinud vím a že u nás v JČ se máme nejlíp vím taky...

                      Stejně předpokládám, že jsi z kontextu varianty pochopil a už jen jako projev dobré vůle by jsi hlasovat měl.

                      Nepsal jsem změnit, psal jsem zasadit o změnu... to je rozdíl, ne?

                        Nkakr - Profil | Po 29.10.2018 12:48:15

                        já 2 >>
                        Jsi členem jiného zapsaného spolku (ČRS) u nás (MRS) nikdo nic "nedosypává".
                        Jestli si myslíš, že dekret revíru je trhací kalendář a dá se každý rok změnit, tak se velmi hluboce mýlíš.
                        Platí nový občanský zákoník a všechna zájmová sdružení (MO) jsou dnes Spolky.

                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:40:51

                          kakr >> Ale vysazovací dekret nemusíš splnit, ne? Navíc se můžeš zasadit o rozšíření, nebo ne?
                          A taky existují klubové vody...
                          Navíc mám pocit, že pokud se o to nepostará PS... dosype to kraj?

                          A když vidím některé nasazovací praktiky, tak se i ryba sype... to jenom já jako vůl chodím kolem rybníka a štiky hážu po dvou kusech...

                          Jakto, že už to není MO?

                            Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:39:53

                            jirisyky >> Jo bylo toho opravdu moc. Něco řeším už u se později

                              Nkakr - Profil | Po 29.10.2018 12:36:02

                              já 2 >>
                              1) neexistují žádné MO, ale PS (pobočné spolky)
                              2) sype se písek nebo brambory, ryba je živý tvor, ta se vysazuje (nasazuje)
                              3) bod H je pro mě hlasovatelný, ale musím se hodnotit jako podjatý
                              4) PS může vysadit jen ryby, které jsou uvedeny v dekretu revíru, žádné jiné druhy.

                              Když tu napíši kolik druhů ryb vysazujeme, mohlo by to slabší jedince skolit,nechci mít nikoho na svědomí:-))

                                Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:33:47

                                jirisyky >> 14 dní bez těláku, protože pršelo... To na ní bylo nejlepší, ona ta střecha za moc nestála, ale parkety v tom rohu pěkně naběhly

                                  Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:25:20

                                  já 2 >> 😂 herdek, to musela být dobrá šleha

                                    Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:24:13

                                    Petr64 >> Strategii mám pro nastávající chvilku jasnou, uspávám dceru po obědě 😂😂

                                      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:20:39

                                      jirisyky >> Ne, hráli jsme na hřišti softball a někdo hezky a pečlivě odpálil a tu plechovou střechu nabral pěkně odspoda a vyrazil roh nahoru...

                                        NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 12:19:13

                                        jirisyky >> Tak tady neřvi a začni vymejšlet strategii. :-)

                                          Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:19:05

                                          jarda85 >> Člověče, kde ty ses flákal 😁 To muselo běhat hodně lapků po krámě 😂

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt