Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:17:51

    já 2 >> Omylem? Když jste necvičili, tak asi zajímavá hodina chemie

      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:14:13

      jirisyky >> Proraž střechu, nám se to na gymplu povedlo omylem a nemuseli jsme cvičit

        Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:14:09

        Petr64 >> Cožé, tě neslyším

          Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:13:37

          jirisyky >> Ahoj 😉

            Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:13:18

            já 2 >> To taky nevím, člověk jsem dojde po dlouhé době a nestačí se divit.

              Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:12:46

              Jinak dobré poledne vinšuji

                NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 12:12:20

                jirisyky >> Hluk.:-)

                  Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:12:12

                  Sakra, začíná se to zde nějak červenat.

                    Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:11:06

                    jarda85 >> Hele a kdo osvobodil toho, jehož jméno nesmíme vyslovovat 2?

                      Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:10:46

                      já 2 >> Nevím já muzikant.

                        Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:10:34

                        yvana >> Není nad českou facku alá Slunce seno a pár facek 😁

                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:10:26

                          kakr >> Počkej, jak zmatečná?
                          Podle mě je neprůstřelná, v té se musí najít každý, ne????

                          A zbytečná, to ano, ale je to vždy docela zajímavé sociologická studie, zejména porovnání výsledků napříč různými

                            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:09:15

                            jarda85 >> No jo a za co rover?

                            Redka je zbytečně tvrdá, ne? Včera jsme si tu psali a byli oba v pohodě?

                              Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:08:52

                              Petr64 >> Občas bych tu strategii taky uvítal, ale má práce je v hale 😂😂😂

                                Nkakr - Profil | Po 29.10.2018 12:08:45

                                já 2 >>
                                Anketa je zcela zmatečná, tedy nehlasovatelná.
                                Navíc všechny MRKo ankety jsou k ničemu, neb se dle nich nikdo neřídí.

                                  Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:08:23

                                  já 2 >> podívej se pořádně, mají redku jestli se nemylim

                                    Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:07:28

                                    yvana >> Mohl bych co nejuctivěji požádat o hlas do anketky?

                                      Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:07:16

                                      já 2 >> Máš držet hubu a raději stáhnout ocas a zmizet. Nadrazak je v tom odborník, ani nevíš jak a máš dormase i za neho😂😂😂😂

                                        Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 12:07:01

                                        vaereckoff >> Jistě to má spojitost s jistou akcí že.... 😟

                                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:06:41

                                          jarda85 >> Jenom jeden a navíc jen malinkou.
                                          Nechci se babrat v tom, kdo za co může

                                          Ale chválím!

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt