Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    jarda85 - Profil | Po 29.10.2018 17:24:26

    I amur přispěl ale hned dostal redku😂

      jarda85 - Profil | Po 29.10.2018 17:23:48

      MAXXSKATER >> maxxskater - 29.10.2018 17:22:53 >> čau cau.

        MAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:23:39

        Amur už má zase zpátky červenou kartu, jo ? To tady byl nebo mu jí tam někdo jenom tak flákl ?

          MAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:22:53

          Zdar všem. ;-)

            MAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:22:45

            131 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

            Ty bláho ... :-)

              vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 15:52:52

              jirisyky >> přesně tak :) udělej si volno :)

                vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 15:52:10

                Petr64 >> oleeeeee

                  Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 15:45:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vaereckoff >> :-)

                    vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 15:36:19

                    Petr64 >> jo takhle, tak to chápu :D

                      Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 15:26:22

                      vaereckoff >> Výhoda zákulisí. Je to takovej skrytej privát ve veřejné diškůs pro moderátory.;-)

                        Sharry - Profil | Po 29.10.2018 15:12:36

                        Petr64 >> 😂😂

                          vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 15:05:36

                          Sharry >> recht

                            vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 15:05:27

                            Petr64 >> ahaha :D

                              Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 15:02:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sharry >> Já jsem v pohodě. Jen ta škráblá gramodeska trochu brzdí,ale na to si pomalu zvykám,bo sleduju instruktážní pořad "Jak na to". A navíc jsem splachovací a přizpůsobivý. ;-)

                                Sharry - Profil | Po 29.10.2018 14:51:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                hosi, kaslete na ty redky..., toz .., zachovejme tu nejakou tu " štábní štrukturu" ni?? :-))

                                amurovi jsem redku dal ja - tam bych nic nemenil. ostatni bych nechal tak..
                                prece jenom ~ kdyz si vzpomenu, kolikrat bylo odpusteno tomu troubelinovi, tak nikdo jiny ho nemuze a ani nema sanci nikdy dohnat natolik, aby si zaslouzil redku (pokud teda nekoho vulgarne neurazi ci nenapadne) ... tak to vidim ja. , ale ve vetsine je sila a pokud bude vice nazoru jinych, nebudu s tim mit problem ;-)

                                ;-)) , zdar a silu a vecer dam zase jakysi vtipek a pro naseho nadrazaka hodim jakusi slecnu ~ at to tu trochu " vychladne".., se mi zda, ze s prichodem "stikoveho pocasi" to zacina na mrku houstnout :-D :-D

                                  Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 14:50:09

                                  vaereckoff >> Kdyby byl průmaz,ty bys to viděl. Stejně tak,jako vidíš svůj příspěvek na kterej reaguju.:-)

                                    vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 14:46:12

                                    Jeden den jdu z volná do práce a hned je tu mazec :)

                                      vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 14:45:54

                                      Petr64 >> neproběhly tady nějaký prumaz diskuze? Nějak mi tu ty pruspevky nejdou dohromady :)

                                        Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 14:44:21

                                        vaereckoff >> Nikdo nic. Jen se to tady pomalu mrcasí k docela láčové prči.;-)

                                          Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 14:42:26

                                          jirisyky >> To je dobrý tak leda na to,aby si usnul dřív než ona.:-)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt