Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:05:45

    já 2 >> Však už kartu mají.

      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:05:45

      kakr >> Beru. A Ty koukej hlasovat, ať se něco dozvíme

        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:05:20

        jarda85 >> Nezasloužil... Jsem v tom vždycky nevinně....

          Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:05:18

          kakr >> Moje slova.

            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:04:21

            Lasskoun >> Znovu hrozím kartou, dělejte si tu co chcete, ale hádat v diskuzi se mi nebudete!!!!

            To si vyříkejte jinde, OBA!!!

              Nkakr - Profil | Po 29.10.2018 12:04:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              já 2 >>
              Yvanka je zlatíčko :-)))))
              Finito.

                Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:03:44

                já 2 >> už se nám ta zima blíží, to nás tu bude jako much 😊

                  Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:02:59

                  já 2 >> zasloužil co 😂😂

                    Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:02:48

                    jarda85 >> Já taky, ale ještě pořád to není, to co to bývalo a asi bude v zimě

                      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:02:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      kakr >> A s yvankou nevím, jednou mi dala tři dormíky v jeden den, dodnes jsem se z toho nesebral...
                      A to jsem ještě větší Jihočech než ona a za předky mám přemyslovce

                        Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 12:01:55

                        já 2 >> Zdravím tě, jasně že jo. Jen nebylo tolik času, teď tu budu už více. 😉

                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:00:55

                          jarda85 >> Nazdar, Ty se taky ještě vyskytuješ?

                            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 12:00:29

                            kakr >> Mně vadí, že jsi nehlasoval

                              Nkakr - Profil | Po 29.10.2018 11:57:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Lasskoun >>
                              Vůbec mi nevadí propagace kotvičníku,záchrana ryb při kyslíkovém deficitu i všechna moudra tebou na MRKu prezentována.

                              Ale yvana je zlatíčko, na tu mi nešahej!!

                                Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 11:47:52

                                Petr64 >> Vidíš i to je možný 😅 asi má holt smůlu.

                                  NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 11:43:07

                                  jarda85 >> Nebo taky vůbec. Jestli při držkování zapomněl že nesedí u klávesnice....... ;-)

                                    Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 11:37:44

                                    Petr64 >> 😂jjo a věřím že to bude brzy.

                                      NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 11:36:47

                                      jarda85 >> Zatím má jako bažus jiný starosti. Jak se vofrkne,zase se nakvelbuje na MRK.:-)

                                        Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 11:30:45

                                        Petr64 >> Tak jak píšeš,a hlavně, ať je raději tam kde je. Mě upřímně smutno není.

                                          NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 11:29:05

                                          jarda85 >> To o sobě sice prohlašuje,ale pravda je většinou ( zdůrazňuju většinou) někde jinde.:-)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt