Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    jarda85 - Profil | Po 29.10.2018 11:26:11

    Petr64 >> Ten je chytrý až dost. Tomu nějak nevěřím. Moudrosti má na rozdávání 😅

      Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 11:22:06

      jarda85 >> Se učí. :-)

        jarda85 - Profil | Po 29.10.2018 11:16:23

        Kondrakar >> Asi ho všude mají rádi tak si dal pohov

          Kondrakar - Profil | Po 29.10.2018 11:12:26

          jarda85 >> Já vim, jen mi překvapuje, že sem o něm už měsíc neslyšel a to se montoval všude možně.

            Lasskoun - Profil | Po 29.10.2018 10:51:21

            yvana >> ... že zrovna právě ty si stěžuješ, že "na lidskou zlobu není lék" ... ":-DD
            (stačí se v tomto vláknu podívat zpátky, čeho všeho seš schopna ... jo, karma je neúprosná ";-)

              Lasskoun - Profil | Po 29.10.2018 10:48:28

              Zdravím všechny lidi dobré vůle ... a přeji úspěšný start do dalšího nového týdne ... L. ... ":-)

                jarda85 - Profil | Po 29.10.2018 10:29:24

                Kondrakar >> Nech ho kde je. Tady na něho nikdo není zvědaví

                  Kondrakar - Profil | Po 29.10.2018 9:35:11

                  Petr64 >> Však jasné. Proto ten smajl.

                    yvana - Profil | Po 29.10.2018 9:28:56

                    jirisyky >> ahoj vůbec se nerozciluju jsem u vody a je mi fajn na lidskou zlobu není lék ...

                      yvana - Profil | Po 29.10.2018 9:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hojit si na ženský pošramocené ego flustraci a hlavně ukřivděnost je ta největší ubohost.jen si tu pánové vylivejte svoje bolístky máte volno...

                        Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 9:21:09

                        Kondrakar >> To bylo jen hypoteticky. V jeho případě to bude asi jinak.:-)

                          Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 9:19:33

                          Sharry >> Tam bude za chvíli narváno.:-)

                            Kondrakar - Profil | Po 29.10.2018 9:17:08

                            Petr64 >> Že by? :-)))

                              Sharry - Profil | Po 29.10.2018 9:16:47

                              Petr64 >> ale houby, chysta se za " polarni kruh".. :-D

                                Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 9:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kondrakar >> V Praze čuchl k frndě.:-)

                                  Kondrakar - Profil | Po 29.10.2018 9:09:07

                                  Brý skoropoledne, kecálisti. Kde se vůbec toulá amurkiller? Už přes měsíc sem tu na něj nikde nenarazil.

                                    Petr64 - Profil | Po 29.10.2018 8:00:39

                                    jirisyky >> Nedaří. Ještě nepřestalo pršet, tak strategicky vyčkávám.:-)

                                      vaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 7:58:48

                                      jirisyky >> na houno....

                                        jirisyky - Profil | Po 29.10.2018 7:58:04

                                        Petr64 >> Bré ráno a kvalitní "díry" nechť se daří.

                                          jirisyky - Profil | Po 29.10.2018 7:55:05

                                          vaereckoff >> Jestli myslíš týden 12-18.11. Tak mám denní

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt