Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Nvaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 7:52:05

    jirisyky >> nazdárek, jak jsi na tom prespristi týden st nebo ctv? :)

      Nvaereckoff - Profil | Po 29.10.2018 7:51:42

      Tepic bludistaci :)

        NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 7:32:58

        Brý ráno kecky.
        Sem málem kvůli smíchu zapomněl pozdravit.:-)

          NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 7:29:08

          jarda85 >> Čti a uvidíš. :-)

            Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 7:24:40

            Hned z rána a tolik příspěvků. Kdo měl noční 😅

              Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 7:06:03

              yvana >> Dobréj dén. Nemá cenu se rozčilovat, i když to chápu, on na to jednou přijde sam.

                Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 7:02:59

                Dobré ráno dobří lidé 🤝🤝🤝

                  Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 7:02:20

                  vaereckoff >> Tu som, za kaktusom 😁 A přesně jak píše Maxx.

                    Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 6:00:31

                    rover >> Kdo ti dal právo mě takhle nazývat?Jak by ti bylo jdyby takhle někdo nazýval tvoji mamku?Ješitný jsi ty až je to k neuvěření...v téhle diskuzi jsem o hodně dýl,ale klidně si tu piš..jednou budeš taky starý.....

                      NSharry - Profil | Po 29.10.2018 5:35:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zdaru vsem! Pondeli je tu...😉😀

                        NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:52:11

                        rover >> & "já 2" ... mějte se pánové ... ":-) ...

                          NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          já 2 >> ... tak to mám velký štěstí, žes mě tím "vykartováním" nepřipravil o můj zatím "největší zdejší úlovek" ... ";-DDD
                          (viz můj profil - osobní rekordy ... specializuji se totiž na odchyt největších zdejších "prudičů a rozesíračů" klidných diskuzí ... ";-))

                            Njá 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:47:45

                            Také padám. Dobrou

                              Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 23:46:43

                              já 2 >> Pravda, ...loučím se, dobrou všem :-)

                                Njá 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:44:26

                                rover >> Náhodou je občas zajímavé sledovat ty výsledky. Jen mi tam chybí marmyš

                                  Njá 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:43:56

                                  Lasskoun >> Máte štěstí, že jsem tam nebyl... však já už bych vás všechny vykartoval...

                                    Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 23:43:37

                                    já 2 >> Tvl., i když jsem tu potřebu neměl, tak k vůli tobě jsem kliknul rád :-)

                                      Njá 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:39:34

                                      rover >> No proto. A příště sám a bez pobízení

                                        Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 23:38:30

                                        já 2 >> Klik, ...těžký klik, a je to na 19ti

                                          NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:37:31

                                          rover >> ... o kom asi ... ";-) ...

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt