Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:45:29

    jarda85 >> Taky hezký večer.:-))

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:45:21

      vaereckoff >> Zítra ho tam budu dávat, hned mi mrkne na válce. V úterý jdu do práce, tak pak uvidím.

        NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 20:45:02

        Zdarec, kecky, vy zas jedete :-)))

          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:44:39

          vaereckoff >> Ale zdravit ale dělat i jiné věci.:-)) Zdar

            Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:43:37

            MAXXSKATER >> tepic, co vozidlo? :)

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:43:11

              jarda85 >> Kdybych řekl, že jsem překvapen, tak bych kecal ... Vím, že Ti točené šmakuje. =)

                Njarda85 - Profil | Ne 28.10.2018 20:42:49

                nadrazak >> Hezký večer vrahoune 😅

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:42:44

                  nadrazak >> Nene, nějak jsem to teď vypouštěl, ale chápu Tě, že se v tomto chceš pochlubit. =)

                    Njarda85 - Profil | Ne 28.10.2018 20:42:23

                    MAXXSKATER >> Taky jsem na pivu.

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:42:14

                      rover >> Občas teda supluju i na Seči na chatě nebo na rybářských revírech po širokém okolí. =)

                        Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:41:19

                        nadrazak >> ty nezdravid kolejnice?

                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:40:19

                          MAXXSKATER >> Já jen aby jsi neřekl,že jsi nebyl varován.:-)) A včera večer hned kousek odtud ?? To jsi nečet ??

                            Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:38:47

                            MAXXSKATER >> A jóó vlastně, už vidím, jasná věc :-)

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:38:36

                              nadrazak >> To snad nemyslíš vážně, že už se motáš i kolem Labe ? Nechceš stočit k Vltavě ? :-)

                              https://www.novinky.cz/krimi/487472-spolujezdkyne-n​eprezila-stret-osobniho-vozu-s-vlakem-u-kostelce-na​d-labem.html

                                Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:37:57

                                yvana >> ja vím, ale já se do Prahy nedostal, malá onemocněla a má atb... Psal jsem busakovi že by se pro králíka zastavil synator, ale neodpověděl

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:37:45

                                  vaereckoff >> Nazda chefe. =)

                                    Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:37:08

                                    Nazdaj :)

                                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:35:35

                                      MAXXSKATER >> Však nečteš,jinak už by tady toho byl plný Mrk.:-))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:34:40

                                        nadrazak >> Ahááá ... Tam byl zase nějakej smrťák na dráze ? Už se to řídím očekovat, vydrž. =)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:34:17

                                          nadrazak >> To ne, ale pak se nemůžeš divit, že o ničem nevím, a ne mi psát, že nečtu. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt