Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:33:28

    MAXXSKATER >> To maso nejím,nejsem kanibal.:-))

      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:32:45

      MAXXSKATER >> To mám avizovat předem co zamýšlím ?? :-)))

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:32:16

        nadrazak >> A takhle si chceš udržet pupek do kvádra na svatbu ? A to ještě nejsou ani Vánoce. :-)))

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:31:22

          nadrazak >> Nějak nepamatuju, že bys psal něco o Kostelci. Pokud to bylo na Orlasu, tak jsem doma. =)

            Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:30:41

            MAXXSKATER >> Pro uzeniny ne ale maso v tom bylo.:-)))

              Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:29:54

              MAXXSKATER >> Nečteš,nevíš,hlavně tady děláš ramena a pro mne zápornou reklamu.:-))

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:28:54

                rover >> Není vůbec zač, ale zároveň ještě abys nadával. :-) Nemusí okolo, stačí přímo do Chrudimi. =)

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:28:25

                  nadrazak >> Tak to jsme si zase pokecali ... :-)))

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:28:12

                    nadrazak >> Co v Kostelci ? Pro uzeniny ? :-) Nebo tam proběhla nějaký servis drezíny ? :-)))

                      Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:26:21

                      MAXXSKATER >> Díkes moc, totéž letí kamošům okolo Chrudimi :-)

                        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:25:53

                        MAXXSKATER >> Bez komentáře.:-)

                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:25:21

                          MAXXSKATER >> Mýlíš se,ještě jsem musel do Kostelce a pak tady hned za dveře,nečteš,nevíš tak nekritizuj.:-)))))

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:23:32

                            nadrazak >> Ale nic ... Popravdě už mě to ani nepřekvapuje, vy si tam z toho děláte holubník. :-D

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:22:45

                              nadrazak >> Nazdar vrahoune. ;-) Dnešní počasí Ti jistojistě nahrává, aby měla černá kronika co psát. =)

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:22:00

                                jarda85 >> Už se to tady asi pomalu a jistě začíná scházet jako švábi na pivo v akci ... :-)))

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:20:57

                                  rover >> Dobrý večer na Vysočinu i Tobě. ;-)

                                    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:20:51

                                    MAXXSKATER >> Co ti vadí na tom,že jsem to zapíchl včera dříve ? :-))

                                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:19:31

                                      Zdar šmoulové.:-)))

                                        Njarda85 - Profil | Ne 28.10.2018 20:15:45

                                        MAXXSKATER >> Ahoj, asi máš pravdu. Nikdo nikde

                                          Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:14:53

                                          Hezký večer všem

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt