Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:13:35

    jarda85 >> Nazdar Jaroušku. =) Kluci to tady vzali evidentně hodně odpovědně a slaví výročí. =)

      MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:13:09

      Tak jsem zpět ... Vzal jsem to přes večeři rovnou i do vany. =)

        jarda85 - Profil | Ne 28.10.2018 19:02:19

        Hezký večer všem přítomným

          MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 16:24:08

          jirisyky >> Mi neříkej, že tam paní máma nemá olej nebo dříve tolik používaný olej či máslo. =)

            jirisyky - Profil | Ne 28.10.2018 16:03:40

            MAXXSKATER >> Nemám olej

              Sharry - Profil | Ne 28.10.2018 15:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              😂😂, takovou sadu, bych dostat nechtel...

                MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:39:51

                yvana >> :-))) Já nechci vypadat jako nějakej neřád, ale nemůžu říct, že bys mě tím překvapila. :-)))

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:38:15

                  jirisyky >> To si musíš namazat sám, jinak by sis nemohl říkat lázeňsko-bohdanečský družstevník. :-D

                    yvana - Profil | Ne 28.10.2018 15:33:31

                    MAXXSKATER >> Na dírkách to není třeba tady si můžeš dát jak kapičky,tak grog v chatě,jinak v zimě nosím k vodě čaj s troškou rumu:-))

                      jirisyky - Profil | Ne 28.10.2018 15:31:27

                      MAXXSKATER >> Tvl, tam už to nemaže 😂😂😂

                        MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:30:05

                        yvana >> Včetně ovocnejch kapiček, co ? :-)))

                          MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:29:43

                          dada11 >> Jasný, tak do toho já nevidím, přece jenom v Třebíči fakt nejsem v centru dění. :-)

                            yvana - Profil | Ne 28.10.2018 15:29:43

                            MAXXSKATER >> Po pravdě všechno co se týká ryb,tak mě to baví:-))

                              dada11 - Profil | Ne 28.10.2018 15:26:00

                              MAXXSKATER >> Snad ano.Jen těch lží okolo už je moc.

                                MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:22:33

                                jirisyky >> :-D Teda Tobě se ty lejtka takhle před zimou pěkně zapalují ... Koukej vyrazit do lázní. :-D

                                  MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:21:51

                                  dada11 >> Lepší někdy než nikdy ... Teda snad to tak bude. :-)

                                    jirisyky - Profil | Ne 28.10.2018 15:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MAXXSKATER >> Není dírka jako dírka 😂🤣🤣

                                      dada11 - Profil | Ne 28.10.2018 15:19:15

                                      A stejně je to k hovnu, Markovka jen tak nebude.

                                        MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:15:35

                                        yvana >> Ty dírky mě nějak nechytly, moc mě to nebaví, ale kdyby byla parta, tak to je něco jiného. :-)

                                        Ona vám ta zima takhle alespoň rychleji uteče a zkrátí tak čekání na jaro, když je nějaká ta aktivita.

                                          yvana - Profil | Ne 28.10.2018 15:13:04

                                          MAXXSKATER >> Jak píšu chodím maximálně na ty tři hodinky to už jsou mrazíky,jinak když zamrzne Orlas to už jsou slušný mrazy,tak jezdím na dírky.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt