Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:09:27

    yvana >> Dokud jsem měl volno (po škole) a neměl jsem děti, tak jsem taky chodíval, i když třeba mrzlo a jak tam bylo na mnících pěkně. :-) Teď si to už asi nechám zase až do důchodu, jestli bude. :-D

      Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 15:05:22

      MAXXSKATER >> I prdlačku dokud mi nezamrzne Orlas tak budu chodit,však jsem letos ještě v lednu chodila a jak pěkně braly:-))

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 15:01:15

        yvana >> Už aby bylo zase aspoň to jaro, ale též ještě vyrazím, páč ten absťák bude i tak dlouhej. =)

          Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 14:55:15

          MAXXSKATER >> Tak zima tolik nevadí,spíš ten vítr,tady na Orlíku to protahuje tuplem,ale ráno zkrátka půjdu,musím vypadnout.

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 14:51:14

            yvana >> U nás to zítra vypadá o poznání lépe, ale ještě mám nějaké povinnosti s autem (STK).

            Polojasno, denní teploty očekáváme 14 až 16 °C. Z jihovýchodu bude foukat čerstvý vítr. Bio předpověď očekává stupeň 1 - mírnou zátěž.

              Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 14:49:56

              MAXXSKATER >> Tady prší od včera,tím se návštěva u vody odložila,ale zítra jdu i když hlásí zase silný vítr....

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:30:51

                https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810278​320920-kviz-Ceskoslovensko-vyroci-vznik/

                Kdo chce, tak si může udělat test, jak je na tom se znalostmi ohledně založení republiky ... ;)

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:24:29

                  yvana >> Ano, ano, snad bys mě nechtěla servat ... :-))) Leč bohužel tady prší snad už od pátku pomalu v kuse, takže ryby jsem odložil včera i dneska ... Snad to klapne zejtra, ale uvidím ... Dneska večer by měl ještě do rachoty dorazit Nádražák, tak se máš určitě na co těšit. :-))) Co Ty ? Byla jsi u vody ?

                    Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 13:19:48

                    MAXXSKATER >> O rivalitě vím...dneska volno?

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:15:15

                      yvana >> To se dalo čekat, to znají hlavně Východočeši a je to dané rivalitou mezi PCE a HK. :-)

                        Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 13:10:03

                        MAXXSKATER >> To já vůbec neznám.....jinak čua..

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:02:20

                          jirisyky >> Díky, dobré to bylo. =) Jako hlavní chod byl vepřový steak z krkny s bramboráčky. :-D

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:01:47

                            yvana >> Mechov = Hradec Králové.

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 13:01:27

                              Jsem zpět i s plným bachorem. =)

                                Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 12:44:27

                                pajagogo >> Kdo dostal na prdel v hokeji a fočusu?

                                  Njirisyky - Profil | Ne 28.10.2018 12:26:45

                                  MAXXSKATER >> Máš recht. Jdu sehnat automat na špr.... ať z toho taky něco mám 😂😂😂 Nech si chutnat

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 12:25:02

                                    Jdu na škvarky ... =)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 12:24:53

                                      jirisyky >> Pamatuj si, že kdo je připraven, nebývá překvapen ... :-D Držím nám oběma palce. :-D

                                        Njirisyky - Profil | Ne 28.10.2018 12:21:41

                                        MAXXSKATER >> Jo a průser by byl na světě... Radši ani nemyslet, i když co znamená myslet.. Že 😂😂😂

                                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 12:12:51

                                          jirisyky >> A dcerušky by pak určitě nezklamaly, kdyby se to provalilo: Táta nám to dovolil ... :-D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt