Vážně nevážný pokec :-))) | MRK.cz

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    jirisyky - Profil | Po 8.6.2026 7:52:49

    draveček >> Na Labe a kapr. Ale pokud se píchne něco jiného, tak budeme také rádi

      ŠUKI - Profil | Po 8.6.2026 0:38:58

      Ciffik >> Pět čísel za večer 🤭🤫

        Vash - Profil | Ne 7.6.2026 22:38:06

        sasan111 >> Jsi hodný chlapec 👍😉🤘

          sasan111 - Profil | Ne 7.6.2026 22:33:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> :-))))))

            Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 20:43:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            draveček >>
            ja moc dobre vim.., ze rad pospis.. to jsou ty moresy od Harryho 😂😂.., se Sharičkem se krmi, chyta.. spat se muze behem dne 😂😂, az je vse poladěno 👌👌

              draveček - Profil | Ne 7.6.2026 19:41:00

              jirisyky >> těš se,bo to stoji za to🐬🐟🐳👌kam se chystáš a jaká bude cilová,ryba?

                jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 19:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sharry >> Já když vás vidím s úlovky, tak už se taky těším na těch našich 9 možná 10 dní u vody.

                  draveček - Profil | Ne 7.6.2026 19:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sharry >> taky jsem unavený,ale šťastný,takže ta unava se lépe vstřebá💪taky se divim,že jsem,každý den 20 hodin poctivě rybařil,bo ja fakt rano rad pospim🤭

                    Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 18:42:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    pecka! 😄😄
                    5 dni u vody ..., ja bych tam i zůstal!! .., nemít doma "2x potěr", který se na mě ještě pořád těší 😇😊😉

                      Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 18:35:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      draveček >>
                      paraaada.. , ja nas vyvěsím společně 😁😉😉
                      tahle vyprava byla pro me kurewsky očistec.. ta teplota mi davala.., tak slabe nohy jsem nemel, ani nepamatuju.. a rano se dobelhat a nakrmit.., to bylo hodne velke " premlouvani" ..🙄🤗🙈🙈🙈

                        draveček - Profil | Ne 7.6.2026 18:06:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak taky přidam rybku,pro mě zatim největši lysec ze svazových vod👌100 cm a 17,5 kg..Tom je šilený nezmar,jsem rád,že můžeme chodit spolu na pořadné macky🐳

                          MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 17:41:33

                          Tak jo, já budu pomalu mizet, mějte se a zatím čabas.

                            MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 17:26:29

                            jirisyky >> Je to možné ... Věřím tomu, že pokud to tam měl někdo sekat a někdo mu tam stál, tak byl naprdnutý.

                              jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 17:17:59

                              MAXXSKATER >> Tak to asi bylo se Spomberem a zdali tedy nestál na té cestě k místu

                                jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 17:16:16

                                sasan111 >> 🤤😎🤪 To vypadá fajnově.

                                  sasan111 - Profil | Ne 7.6.2026 16:55:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  schmetterling >> Héj pán dochtór, necůraj furt po lese, zajtra sa ide spať do kancelárie :-)))))))))

                                    sasan111 - Profil | Ne 7.6.2026 16:47:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jirisyky >> :-))))))

                                      MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 16:20:42

                                      jirisyky >> Já to musím zaklepat, ale ještě jsem se s tím tam nesetkal a to tam mám za poslední roky desítky vycházek. Jo a zrovna kolikrát okolo jezdili i jezeďáci na traktorech, ale většinou spíše mávali či zašli na pokec.

                                      Pěknej úhoř, taky se snad jednou takového dočkám. Na našich chovných rybnících též jsou, byť se tam úhoři nikdy nevysazovali, ale prostě proti proudu se dostanou i tam, kde bys to ani nečekal skrz překážky, potůček atd.

                                        jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 15:03:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        MAXXSKATER >> Nevím s kým jsem byl svědkem, když chlapík tam sekal a píčoval.

                                        https://www.facebook.com/share/v/1FWPGjjzXh/

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt