Vážně nevážný pokec :-))) | MRK.cz

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 20:17:53

    sasan111 >> tak pokiaľ by to bola taká sličná slečna ako na obrázku, tak by bola rýchlosť zaručená 😅💦😅

      Nsasan111 - Profil | Po 8.6.2026 20:11:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      schmetterling >> A čo keby len priniesol, on ju chce aj vybaviť a to čo najskôr :-))))))))

        Nčolkař,zloch - Profil | Po 8.6.2026 19:23:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Sharry >> krásná ryba👍
        Slova klasika se potvrdily: je li nástraha ve vodě, záběr není vyloučen...

          Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 19:03:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Sharry >> aspoň metrovú?😅🤔

          A tajmen? Losos? Anakonda? Arapaima?

          Kurňa chlapec musíš prekonať toho Kubu Vágnerú, nech sa máš stále kam posúvať 🤔

            NMAXXSKATER - Profil | Po 8.6.2026 18:54:29

            Vash >> Zdar i Tobě, tajemníku. =) Chápu, to nic, to je fuk, já si na Tebe hned vzpomněl, když jsem to viděl. =) Jsem si jistej, že paní Tetička by určitě něco o tom věděla, ale té se budu moct zeptat až jednou na 2. břehu. =)

              NVash - Profil | Po 8.6.2026 18:52:25

              MAXXSKATER >> Tě pic předsedo 🫡 nevím vůbec nic 😉🤘🤣 Já se starám o svý a na ostatní 💩💪

                NMAXXSKATER - Profil | Po 8.6.2026 18:43:58

                Vash >> Dneska jsem viděl na FB nějaké fotky z Orlíku, kde byly v přehradě hausbót a auto ... Víš o tom něco ? :-)

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 8.6.2026 18:42:19

                  Nazdar parto.

                    NSharry - Profil | Po 8.6.2026 17:58:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    schmetterling >>
                    to nemam 😁😁

                    u nas je kralovna řek parma 😄👌👌.. a tu uz mam.. 😝😝

                      Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 16:46:54

                      Sharry >> ale hlavatku ešte nemáš 😅💪

                        Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 16:46:24

                        sasan111 >> tak tak. Občan najväčší nepriateľ štátneho úradníka. A ešte keď v pondelok prinesie žiadosť 🤔

                          NSharry - Profil | Po 8.6.2026 15:21:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          schmetterling >>
                          loni, kdyz jsem byl na jedne vyprave na dravce, shodou okolnosti taky s @draveček . 😂😂, tak posledni den, kdy uz jsme byli vsichni promrzli, unaveni a partia zustala na chate.. Ja to rano hecnul, vstal a sel k vode.. a zabral mi nadherny pstruh- forma jezerni.. do 70ti cm mu uz moc nechybelo.. Je to muj osobak z prehrady..
                          Takze nekdy to prijde, ani nevis.. , ale vzdy je tam 1 podminka, bez ktere to nikdy nepujde!!! ...
                          musis byt u vody a mit nahozeno.. zkouset, doufat 😁😉✊✊

                            Nsasan111 - Profil | Po 8.6.2026 15:07:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            schmetterling >> Naničhodníci, nedajů pokoj wýkendom ustatému úradníkovi...nech do nich hrom bací :-))))))))))

                              Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 14:10:43

                              Sharry >> paráda, konečne sa Ti to podarilo 💪 teraz môžeš predať všetky udice na kaprarinu a začať sa venovať muškáreniu s cieľom uloviť hlavatku 101 CM😉

                                Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 13:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Sharry >> paráda, konečne sa Ti to podarilo 💪 teraz môžeš predať všetky udice na kaprarinu a začať sa venovať muškáreniu s cieľom uloviť hlavatku 101 CM😉

                                  Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 13:49:36

                                  sasan111 >> bodaj by sa dalo v tej kancelárii aj spať... Furt ten občan otravuje 😅

                                    Nschmetterling - Profil | Po 8.6.2026 13:48:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tož keby sa niekto náhodou stratil po ceste vinice je u nás v sobotu srdečne vítaný.

                                    https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=983424087766457&id=100082966250761

                                      Červené karty: rover, brzak, keltt