Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 14:51:24

    jirisyky >> Bohužel přesně tak to je - očekávám, že to nebude dlouho trvat a u té farmy od silnice bude závora.

      MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 14:49:38

      Bord >> To je ono, tomu se říká ta pravá motivace. Na smaženici k večeři to bude stačit. Díky za fotky. =)

        jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 14:47:07

        MAXXSKATER >> Pak to odnesou všichni.

          Bord - Profil | Ne 7.6.2026 14:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tady máš letošní houby dcera na ně vyrazila s vnučkou respektivně s naší pravnučkou nic moc ale dubáci začínají i u nás

            sasan111 - Profil | Ne 7.6.2026 12:52:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            :-)))))))

              MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 12:47:33

              jirisyky >> Ano, státní podniky Povodí Labe a Lesy ČR ten bordel po rybářích zatím ještě tolik neřeší ... U měst a obcí to už je bohužel v tomhle směru jiná ... Až se to kompletně začne řešit, tak se všichni hovada budou divit.

                jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 12:43:43

                MAXXSKATER >> Však to je na mnoha místech. Poté se podíváš na katast a onen pozemek patří např.: Lesy ČR 🤣

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 12:19:16

                  jirisyky >> :-))) Vedle té cedule o revitalizaci (a též tam byla dříve i cedule s číslem revíru) by to nemělo chybu ... 😂

                    jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 11:59:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MAXXSKATER >> Dej tam na strom ceduli SOUKROMÝ POZEMEK a máš klid. 🤣🤣

                      pajagogo - Profil | Ne 7.6.2026 11:21:34

                      Sharry >> 👏👍💯

                        Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 11:09:55

                        Ciffik >>
                        dekuji 😉😉, at se dari i tobe 👍🤝🤝🤝

                        uz dlouho mam pomysleni na lina 50+ ...
                        nej zatim, ktereho jsem loni chytl, mel 48 a druhy nej, mel 46... Ale verim, ze jednou to klapne 😉😉

                          Ciffik - Profil | Ne 7.6.2026 10:42:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Sharry >> Gratulace, pěkná a zasloužená ryba. Vůbec jsem nepochyboval, že je to v tvém případě jen otázka času.

                          Skoro se bojím zeptat, co bude dalším cílem =D

                            Vash - Profil | Ne 7.6.2026 10:40:43

                            Sharry >> Hezky pěkně 👍😉🤘

                              MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 10:20:15

                              jirisyky >> Kámoš tam na amury taky jezdí, ale o kousek výše proti proudu, než co jste byli tenkrát vy ... :-)

                              No jo, tam bejvá pořád někdo bohužel, ale mně to většinou vyjde, že tam nikdo není, když tam jedu ... No, pokud tam někdo bude, tak půjdu kousek doprava, protože stejně jsem to tam chtěl zkusit už delší dobu. Těch míst tam zase tolik není, co to z druhé strany zaroste stulíky ... + z té druhé strany je to s tím přístupem teď také všelijaké.

                                jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:59:23

                                MAXXSKATER >> Zdali amurové místo, nevím. Jsou tam holé břehy což si myslím, že ryba pouze propluje. A od jezu v Srnojedech po Přelouč je docela kus.

                                Na tom alá tvém stála nějaká dodávka v pátek. 🤣🤣

                                  MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 9:54:58

                                  jirisyky >> :-))) Dělal jsem si srandu, protože někteří hovaďáci by ho sežrali a možná právě prohnali udírnou. =)

                                  Ty vole, tam to bude asi slušné amurové místo, jak Tě tak čtu, ale i tak zůstanu věrnej tomu svému místu. 😂

                                    ŠUKI - Profil | Ne 7.6.2026 9:21:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sharry >> Konečně 🙏💪

                                      jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:21:03

                                      MAXXSKATER >> Ten o kterém píšu, tak vím. Onen kolega říkal, že byl dobrý. Prý se jim stále obracel na bok a od onoho kamenného břehu byl pomlácený.

                                      Já tam chytl menšího a ten ano, cíleně skončil na grilu.

                                        jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:14:00

                                        MAXXSKATER >> Zase myslíš na žrádlo. 🤣🤣

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt