Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 9:41:50

    MAXXSKATER >> Jakejch 30 let? Ti jebe ne? 🤣 Stále věřím, že cca 20 roků a státe, posílej mi důchod. 😁😁

      Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 9:39:37

      sasan111 >> 🤣 Já jsem sklerotik 🤣 Nevím co bylo včera, natož abych si pamatoval, že se mám za rok připomenout. 🤣🤣
      Ne, každopádně děkuji za radu. Zkusím to z tohoto, zdali pustí kořeny.
      Jinak budu muset opět za rok říkat ex o větvičky. Mělo by to být hrozno bez jadérek.

        NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:38:45

        Vash >> :-))) Vylezeš o kousek výše do lesa, aniž bych teda teď věděl, jak vysoko nebo nízko tam teď je voda. 😂

          NVash - Profil | So 6.6.2026 9:34:39

          MAXXSKATER >> Twl v těch šutrech 🤔 Navíc já tam nejezdím, byl sem tam po dlouhé době za Petrem 😉 Možná tam za ním kouknu azbtam zase bude 🤘🤣

            NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:06:03

            Vash >> Zdravím i já Tebe, králi Chřeštovické zátoky ... :-))) Koukej tam poschovávat rumy, ať mám co hledat. 😂

              NVash - Profil | So 6.6.2026 9:03:03

              MAXXSKATER >> Zdar předsedo 🫡🤘😤

                NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:02:00

                jirisyky >> Jakej "postarší mladík" ? Jdeš teprve do tzv. nejlepších let - ještě tam budeme hopsat takto 30 let. 😂

                  NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:01:24

                  Nazdar parto.

                    Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 7:53:25

                    jirisyky >> Připomeň se příští rok koncem zimy, začátkem jara. Musíš mět někoho, kdo má révu co chceš nasadit, aby ti mohl dát dřevo-réví co bude odstřihávat. Bez namáčení a kořenění to pujde rovnou do země, tak nesmí být zamrznuto :-)))))))
                    ....a nebo ti za menší obolus zašlu materiál z mých výsostných vinic :-)))))))

                      Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 7:45:50

                      sasan111 >> Rád si přečtu radu, děkuji.
                      Jj, chci jen hrozno na jídlo. Pít budu nadále šťávu. 😁

                        Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 7:06:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-)))))))))))))))))

                          NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:17:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> A víno pro ještěrku máš ?🤭

                            NVash - Profil | Pá 5.6.2026 22:58:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pro chachara 🤘😚🤣

                              Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 22:45:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vash >> :-))))))))

                                Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 22:29:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jirisyky >> :-)))))))

                                  Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 21:58:21

                                  jirisyky >> ...a jestli si chceš nasadit pár hlav na zobkání, tak oproti faktůře za poradenskou činnost, ti navrhnu lepší a jednodušší způsob jak ku vinici plodící přijíti můžeš :-))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 21:32:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jirisyky >> Už sem viděl koňa blut a hada chcať no ale torok nikolivěk :-))))))
                                    Pečte perníky a pléskajte lázeňačky po řiti a vinohradničení přenechajte odborníkom :-))))))))

                                      NVash - Profil | Pá 5.6.2026 21:10:49

                                      jirisyky >> Analfabet 🤨🤘😲

                                        Npajagogo - Profil | Pá 5.6.2026 20:14:07

                                        sasan111 >> se jenom ožral v knihovně, nojó a co no, jen ty následky :O))))

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt